Sym MaxSym 400i 2018
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Sym MaxSym 400i 2018
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 83 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 73.8 mm |
| Výkon motora | 33.3 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 34.5 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5500 ot./min. |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 399.3 cm3 |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Jednoduché výkyvné rameno |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Piest | Štyri piesty |
| Technológia | radiálny |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Jeden piest |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 15 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 160 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 14 palce |
| Dĺžka | 2270 mm |
| Šírka | 825 mm |
| Výška | 1410 mm |
| Výška sedadla | 755 mm |
| Suchá hmotnosť (s ABS) | 229 kg |
| Objem palivovej nádrže | 14.2 l |
| Maximálna rýchlosť | 145 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Cena Sym MaxSym 400i
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Sym MaxSym 400i História
Sym MaxSym 400i 2025

34 k
399 cm3
215 kg
7 042,00 €priemerná trhová cena
Sym MaxSym 400i 2024

34 k
399.3 cm3
215 kg
6 626,00 €priemerná trhová cena
Sym MaxSym 400i 2023

34 k
399.3 cm3
215 kg
Sym MaxSym 400i 2022

34 k
399.3 cm3
215 kg
6 323,00 €priemerná trhová cena
Sym MaxSym 400i 2021

34 k
399.3 cm3
215 kg
5 293,00 €priemerná trhová cena
Sym MaxSym 400i 2020

33.3 k
399.3 cm3
229 kg
Sym MaxSym 400i 2019

33.3 k
399.3 cm3
229 kg
Sym MaxSym 400i 2018

33.3 k
399.3 cm3
229 kg
3 478,00 €priemerná trhová cena
Sym MaxSym 400i 2017

33.3 k
399.3 cm3
229 kg
Sym MaxSym 400i 2016

33.3 k
399.3 cm3
229 kg
4 287,00 €priemerná trhová cena
Sym MaxSym 400i 2015

33.3 k
399.3 cm3
229 kg
Sym MaxSym 400i 2014

33.3 k
399.3 cm3
229 kg
2 718,00 €priemerná trhová cena
Sym MaxSym 400i 2013

34 k
399.3 cm3
219 kg
Sym MaxSym 400i 2012

34 k
399.3 cm3
219 kg
2 390,00 €priemerná trhová cena
Sym MaxSym 400i 2011

400 cm3
210 kg
FAQ pneumatiky Sym MaxSym 400i
Alternatívy k Sym MaxSym 400i
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Sym MaxSym 400i
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Sym MaxSym 400i?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Sym MaxSym 400i, rok výroby 2025, je 8 320 EUR s priemerným nájazdom 390 km.
- Ktorý z nich je lepší? Sym MaxSym 400i alebo Suzuki Burgman 400?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Sym MaxSym 400i?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Sym MaxSym 400i.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Sym MaxSym 400i? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2021, cenová stabilita modelu Sym MaxSym 400i bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter normálna. Cenový trend v prvom roku bol -5 %, -16 % v druhom roku a -9 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Sym MaxSym 400i?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Sym MaxSym 400i.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Sym MaxSym 400i Obrázky
Zdroj: 1000PS





























