TGB Target 550 4x4 IRS 2016
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie TGB Target 550 4x4 IRS 2016
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 39.4 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6500 ot./min. |
| Prevodovka | kardan |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 503 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Vzpera odpruženia |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 12 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 12 palce |
| Dĺžka | 2030 mm |
| Šírka | 1250 mm |
| Výška | 1300 mm |
| Suchá hmotnosť | 393 kg |
| Objem palivovej nádrže | 15 l |
| Skupiny vodičských preukazov | B |
TGB Target 550 4x4 IRS História
TGB Target 550 4x4 IRS 2017

39.4 k
503 cm3
393 kg
TGB Target 550 4x4 IRS 2016

39.4 k
503 cm3
393 kg
TGB Target 550 4x4 IRS 2015

39.4 k
503 cm3
393 kg
TGB Target 550 4x4 IRS 2014

39.4 k
503 cm3
393 kg
TGB Target 550 4x4 IRS 2013

39.4 k
503 cm3
393 kg
TGB Target 550 4x4 IRS 2012

35.4 k
503 cm3
352 kg
TGB Target 550 4x4 IRS 2011

38 k
503 cm3
352 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) TGB Target 550 4x4 IRS
- Ktorý z nich je lepší? TGB Target 550 4x4 IRS alebo Triton Supermoto 450 LOF?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu TGB Target 550 4x4 IRS?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov TGB Target 550 4x4 IRS.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla TGB Target 550 4x4 IRS? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2012, cenová stabilita modelu TGB Target 550 4x4 IRS bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV zlá. Cenový trend v prvom roku bol -16 %, -3 % v druhom roku a -15 % v treťom roku.
- Ako populárny je model TGB Target 550 4x4 IRS?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli TGB Target 550 4x4 IRS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
TGB Target 550 4x4 IRS Obrázky
Zdroj: 1000PS







