Adly Hurricane 500
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Adly Hurricane 500 2017
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 99.2 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 64.6 mm |
| Výkon motora | 46.2 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8250 ot./min. |
| Krútiaci moment | 42 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 7200 ot./min. |
| Kompresný pomer | 11 |
| Zapaľovanie | CDI |
| Prevodovka | Reťaz |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 499 cm3 |
Predné odpruženie
| Nastavenie | Predpätie |
|---|
Zadné odpruženie
| Nastavenie | Predpätie |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 10 palce |
|---|---|
| Dĺžka | 1900 mm |
| Šírka | 1270 mm |
| Výška | 1140 mm |
| Rázvor | 1310 mm |
| Výška sedadla | 850 mm |
| Suchá hmotnosť | 233 kg |
| Pohotovostná hmotnosť | 240 kg |
| Objem palivovej nádrže | 11 l |
| Maximálna rýchlosť | 115 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | B |
Adly Hurricane 500 História
Adly Hurricane 500 2016

46.2 k
499 cm3
233 kg
Adly Hurricane 500 2015

46.2 k
499 cm3
233 kg
Adly Hurricane 500 2014

46.2 k
499 cm3
233 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Adly Hurricane 500
- Ktorý z nich je lepší? Adly Hurricane 500 alebo Beeline Bestia 5.5 Supermoto?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Adly Hurricane 500?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Adly Hurricane 500.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Adly Hurricane 500? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2011, cenová stabilita modelu Adly Hurricane 500 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV normálna. Cenový trend v prvom roku bol -6 %, -28 % v druhom roku a -21 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Adly Hurricane 500?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Adly Hurricane 500.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Adly Hurricane 500 Obrázky
Zdroj: 1000PS




















