Adly Hurricane 320 2016
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Adly Hurricane 320 2016
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 76 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 60 mm |
| Výkon motora | 20.4 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7250 ot./min. |
| Krútiaci moment | 23.8 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5000 ot./min. |
| Kompresný pomer | 10 |
| Zapaľovanie | CDI |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 272 cm3 |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 10 palce |
|---|---|
| Dĺžka | 1850 mm |
| Šírka | 1155 mm |
| Výška | 1110 mm |
| Rázvor | 1280 mm |
| Výška sedadla | 830 mm |
| Suchá hmotnosť | 231 kg |
| Pohotovostná hmotnosť | 238 kg |
| Objem palivovej nádrže | 10.5 l |
| Maximálna rýchlosť | 80 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | B |
Adly Hurricane 320 História
Adly Hurricane 320 2020

20.4 k
272 cm3
231 kg
Adly Hurricane 320 2019

20.4 k
272 cm3
231 kg
Adly Hurricane 320 2018

20.4 k
272 cm3
231 kg
Adly Hurricane 320 2017

20.4 k
272 cm3
231 kg
Adly Hurricane 320 2016

20.4 k
272 cm3
231 kg
Adly Hurricane 320 2015

20.4 k
272 cm3
231 kg
Adly Hurricane 320 2014

20.4 k
272 cm3
231 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Adly Hurricane 320
- Ktorý z nich je lepší? Adly Hurricane 320 alebo Access AMS 4.30?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Adly Hurricane 320?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Adly Hurricane 320.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Adly Hurricane 320? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2011, cenová stabilita modelu Adly Hurricane 320 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV normálna. Cenový trend v prvom roku bol -7 % a +865 % v druhom roku.
- Ako populárny je model Adly Hurricane 320?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Adly Hurricane 320.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Adly Hurricane 320 Obrázky
Zdroj: 1000PS





















