KTM 350 EXC-F 2026
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie KTM 350 EXC-F 2026
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | V |
|---|---|
| Štartér | Elektrický |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Zdvihový objem | 349.7 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Technológia | Uzavretá kazeta |
| Značka | WP |
| Priemer | 48 mm |
| Nastavenie | Kompresia, Prepruženie |
Zadné odpruženie
| Značka | WP |
|---|---|
| Nastavenie | Kompresia, Prepruženie |
| Materiál | Hliník |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá kolíska, Centrálna rúra |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | Odpruženie |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 21 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 18 palce |
| Výška sedadla | 963 mm |
| Suchá hmotnosť | 106.8 kg |
| Objem palivovej nádrže | 8.5 l |
Cena KTM 350 EXC-F
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
KTM 350 EXC-F História
KTM 350 EXC-F 2025

349.7 cm3
107 kg
12 107,00 €priemerná trhová cena
KTM 350 EXC-F 2024

349.7 cm3
103 kg
11 301,00 €priemerná trhová cena
KTM 350 EXC-F 2023

349.7 cm3
103 kg
9 772,00 €priemerná trhová cena
KTM 350 EXC-F 2022

349.7 cm3
103 kg
8 695,00 €priemerná trhová cena
KTM 350 EXC-F 2021

349.7 cm3
104 kg
7 698,00 €priemerná trhová cena
KTM 350 EXC-F 2020

349.7 cm3
104 kg
9 300,00 €priemerná trhová cena
KTM 350 EXC-F 2019

349.7 cm3
104 kg
8 158,00 €priemerná trhová cena
KTM 350 EXC-F 2018

349.7 cm3
104 kg
6 972,00 €priemerná trhová cena
KTM 350 EXC-F 2017

104 kg
6 760,00 €priemerná trhová cena
KTM 350 EXC-F 2016

349.7 cm3
107 kg
6 290,00 €priemerná trhová cena
KTM 350 EXC-F 2015

349.7 cm3
107 kg
KTM 350 EXC-F 2014

349.7 cm3
107 kg
5 309,00 €priemerná trhová cena
KTM 350 EXC-F 2013

349.7 cm3
107 kg
5 972,00 €priemerná trhová cena
KTM 350 EXC-F 2012

349.7 cm3
107 kg
7 168,00 €priemerná trhová cena
KTM 350 EXC-F 2011

349.7 cm3
107 kg
Alternatívy k KTM 350 EXC-F
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) KTM 350 EXC-F
- Aká je aktuálna trhová cena modelu KTM 350 EXC-F?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu KTM 350 EXC-F, rok výroby 2012, je 7 230 EUR s priemerným nájazdom 2 850 km.
- Ktorý z nich je lepší? KTM 350 EXC-F alebo KTM 300 EXC?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu KTM 350 EXC-F?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov KTM 350 EXC-F.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla KTM 350 EXC-F? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2011, cenová stabilita modelu KTM 350 EXC-F bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle normálna. Cenový trend v prvom roku bol -13 %, -1 % v druhom roku a -10 % v treťom roku.
- Ako populárny je model KTM 350 EXC-F?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli KTM 350 EXC-F. Výsledky testov tohto modelu sa veľmi často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
KTM 350 EXC-F Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobraziť viac obrázkov




















