Triumph Thunderbird Storm 2017
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Triumph Thunderbird Storm 2017
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový s 270° kľukovým hriadeľom |
|---|---|
| Vŕtanie | 107.1 mm |
| Zdvih piestu | 94.3 mm |
| Výkon motora | 98 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 5200 ot./min. |
| Krútiaci moment | 156 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 2950 ot./min. |
| Kompresný pomer | 9.7 |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Prevodovka | Remeň |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Ventily | DOHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 1699 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Značka | Showa |
Zadné odpruženie
| Tlmič | Dual Shock |
|---|---|
| Značka | Showa |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá rúrka |
Predné brzdy
| Piest | Štyri piesty |
|---|---|
| Značka | Nissin |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 19 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 200 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 50 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2340 mm |
| Šírka | 880 mm |
| Výška | 1120 mm |
| Rázvor | 1615 mm |
| Výška sedadla | 700 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 339 kg |
| Objem palivovej nádrže | 22 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Triumph Thunderbird Storm
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Triumph Thunderbird Storm História
Triumph Thunderbird Storm 2018

98 k
1699 cm3
339 kg
14 143,00 €priemerná trhová cena
Triumph Thunderbird Storm 2017

98 k
1699 cm3
339 kg
14 659,00 €priemerná trhová cena
Triumph Thunderbird Storm 2016

98 k
1699 cm3
339 kg
Triumph Thunderbird Storm 2015

98 k
1699 cm3
339 kg
Triumph Thunderbird Storm 2014

98 k
1699 cm3
339 kg
12 044,00 €priemerná trhová cena
Triumph Thunderbird Storm 2013

98 k
1699 cm3
339 kg
Triumph Thunderbird Storm 2012

98 k
1699 cm3
339 kg
Triumph Thunderbird Storm 2011

98 k
1699 cm3
339 kg
FAQ pneumatiky Triumph Thunderbird Storm
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Tourer a cruiser
Vysoký kilometrový výkon a skvelý vzhľad sú veľmi dôležité, rovnako vítaná je aj priľnavosť na mokrom povrchu. Dôraz sa kladie na cestovnú vhodnosť a menej na športový charakter.
Alternatívy k Triumph Thunderbird Storm
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Triumph Thunderbird Storm
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Triumph Thunderbird Storm?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Triumph Thunderbird Storm, rok výroby 2011, je 8 600 EUR s priemerným nájazdom 28 998 km.
- Ktorý z nich je lepší? Triumph Thunderbird Storm alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Triumph Thunderbird Storm?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser je dostupnosť dobrá. Na trhu je k dispozícii veľa motocyklov Triumph Thunderbird Storm.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Triumph Thunderbird Storm? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2013, cenová stabilita modelu Triumph Thunderbird Storm bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser normálna. Cenový trend v prvom roku bol -4 %, -0 % v druhom roku a -7 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Triumph Thunderbird Storm?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Triumph Thunderbird Storm.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
Triumph Thunderbird Storm Obrázky
Zdroj: 1000PS





