Electrack 1500 GT Basic
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.
Kľúčové špecifikácie Electrack 1500 GT Basic 2011
Motor a pohonný reťazec
| Štartér | Elektrický, Kop |
|---|
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
|---|
| Počet prevodových stupňov | 4 |
|---|
| Zdvihový objem | 125 cm3 |
|---|
Zadné brzdy
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 10 palce |
|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 10 palce |
|---|
| Dĺžka | 1835 mm |
|---|
| Šírka | 695 mm |
|---|
| Výška | 1140 mm |
|---|
| Rázvor | 1235 mm |
|---|
| Výška sedadla | 820 mm |
|---|
| Pohotovostná hmotnosť | 121 kg |
|---|
| Objem palivovej nádrže | 5.5 l |
|---|
| Maximálna rýchlosť | 83 km/h |
|---|
Electrack 1500 GT Basic História
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Electrack 1500 GT Basic
- Ktorý z nich je lepší? Electrack 1500 GT Basic alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Electrack 1500 GT Basic?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Electrack 1500 GT Basic.
- Ako populárny je model Electrack 1500 GT Basic?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Electrack 1500 GT Basic.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.