Derbi Rambla 300 i.e.
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Derbi Rambla 300 i.e. 2018
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 75 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 63 mm |
| Výkon motora | 22.5 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7250 ot./min. |
| Krútiaci moment | 22 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6500 ot./min. |
| Kompresný pomer | 11.5 |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 278.3 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
Zadné odpruženie
| Tlmič | Dual Shock |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 15 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 15 palce |
| Dĺžka | 1985 mm |
| Šírka | 880 mm |
| Rázvor | 1360 mm |
| Výška sedadla | 775 mm |
| Suchá hmotnosť | 146 kg |
| Objem palivovej nádrže | 7.5 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Derbi Rambla 300 i.e. História
Derbi Rambla 300 i.e. 2017

22.5 k
278.3 cm3
146 kg
Derbi Rambla 300 i.e. 2016

22.5 k
278.3 cm3
146 kg
Derbi Rambla 300 i.e. 2015

22.5 k
278.3 cm3
146 kg
Derbi Rambla 300 i.e. 2014

22.5 k
278.3 cm3
146 kg
Derbi Rambla 300 i.e. 2013

22.5 k
278.3 cm3
146 kg
Derbi Rambla 300 i.e. 2012

22.5 k
278.3 cm3
146 kg
Derbi Rambla 300 i.e. 2011

22.5 k
278.3 cm3
146 kg
Derbi Rambla 300 i.e. 2010

22.5 k
278.3 cm3
146 kg
FAQ pneumatiky Derbi Rambla 300 i.e.
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Derbi Rambla 300 i.e.
- Ktorý z nich je lepší? Derbi Rambla 300 i.e. alebo Piaggio Beverly 300 i.e.?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Derbi Rambla 300 i.e.?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Derbi Rambla 300 i.e..
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Derbi Rambla 300 i.e.? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2012, cenová stabilita modelu Derbi Rambla 300 i.e. bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter zlá. Cenový trend v prvom roku bol -19 %, +1 % v druhom roku a -5 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Derbi Rambla 300 i.e.?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Derbi Rambla 300 i.e..
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Derbi Rambla 300 i.e. Obrázky
Zdroj: 1000PS






























