Dinli Sports 450 Special Onroad
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Dinli Sports 450 Special Onroad 2012
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 17.7 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8250 ot./min. |
| Štartér | Elektrický |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Zdvihový objem | 448 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Vzpera odpruženia |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 10 palce |
|---|---|
| Dĺžka | 1773 mm |
| Šírka | 1160 mm |
| Výška | 1165 mm |
| Suchá hmotnosť | 210 kg |
| Objem palivovej nádrže | 11.5 l |
| Skupiny vodičských preukazov | B |
Dinli Sports 450 Special Onroad História
Dinli Sports 450 Special Onroad 2011

17.7 k
448 cm3
210 kg
Dinli Sports 450 Special Onroad 2010

45.7 k
448 cm3
210 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Dinli Sports 450 Special Onroad
- Ktorý z nich je lepší? Dinli Sports 450 Special Onroad alebo Beeline Bestia 5.5 Supermoto?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Dinli Sports 450 Special Onroad?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Dinli Sports 450 Special Onroad.
- Ako populárny je model Dinli Sports 450 Special Onroad?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Dinli Sports 450 Special Onroad.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Dinli Sports 450 Special Onroad Obrázky
Zdroj: 1000PS




















