BMW K 1600 GT 2015
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie BMW K 1600 GT 2015
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový |
|---|---|
| Vŕtanie | 72 mm |
| Zdvih piestu | 67.5 mm |
| Výkon motora | 160 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7750 ot./min. |
| Krútiaci moment | 175 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5250 ot./min. |
| Kompresný pomer | 12 |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Prevodovka | kardan |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Zdvihový objem | 1649 cm3 |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Jednoduché výkyvné rameno |
|---|
Podvozok
| Rám | Hliník |
|---|---|
| Typ rámu | lisovaný profil |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 190 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 55 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2324 mm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška sedadla | 830 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 319 kg |
| Objem palivovej nádrže | 24 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena BMW K 1600 GT
BMW K 1600 GT História
BMW K 1600 GT 2026

160.5 k
1649 cm3
343 kg
BMW K 1600 GT 2025

160.5 k
1649 cm3
343 kg
BMW K 1600 GT 2024

160.5 k
1649 cm3
343 kg
28 846,00 €priemerná trhová cena
BMW K 1600 GT 2023

160.5 k
1649 cm3
343 kg
27 582,00 €priemerná trhová cena
BMW K 1600 GT 2022

160.5 k
1649 cm3
343 kg
27 601,00 €priemerná trhová cena
BMW K 1600 GT 2020

160 k
1649 cm3
319 kg
23 733,00 €priemerná trhová cena
BMW K 1600 GT 2019

160 k
1649 cm3
319 kg
17 698,00 €priemerná trhová cena
BMW K 1600 GT 2018

160 k
1649 cm3
319 kg
17 841,00 €priemerná trhová cena
BMW K 1600 GT 2017

160 k
1649 cm3
319 kg
16 291,00 €priemerná trhová cena
BMW K 1600 GT 2016

160 k
1649 cm3
319 kg
15 791,00 €priemerná trhová cena
BMW K 1600 GT 2015

160 k
1649 cm3
319 kg
14 593,00 €priemerná trhová cena
BMW K 1600 GT 2014

160 k
1649 cm3
319 kg
14 061,00 €priemerná trhová cena
BMW K 1600 GT 2013

160 k
1649 cm3
319 kg
13 118,00 €priemerná trhová cena
BMW K 1600 GT 2012

160 k
1649 cm3
319 kg
12 089,00 €priemerná trhová cena
BMW K 1600 GT 2011

160 k
1649 cm3
319 kg
22 860,00 €priemerná trhová cena
FAQ pneumatiky BMW K 1600 GT
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Cestné športové pneumatiky
Univerzálna pneumatika pre športových cestných jazdcov. Superšportové motocykle, naháče, športové turistické motocykle. Aj príležitostné výjazdy na pretekársku trať. Svoju úlohu však zohráva aj kilometrový výkon, krátky čas zahrievania a výkon v zlom počasí.
Alternatívy k BMW K 1600 GT
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) BMW K 1600 GT
- Aká je aktuálna trhová cena modelu BMW K 1600 GT?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu BMW K 1600 GT, rok výroby 2017, je 20 290 EUR s priemerným nájazdom 8 976 km.
- Ktorý z nich je lepší? BMW K 1600 GT alebo BMW S 1000 XR?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu BMW K 1600 GT?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Touring je dostupnosť veľmi dobrá. Na trhu je k dispozícii veľmi veľa motocyklov BMW K 1600 GT.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla BMW K 1600 GT? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2022, cenová stabilita modelu BMW K 1600 GT bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Touring dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -2 %, -10 % v druhom roku a -15 % v treťom roku.
- Ako populárny je model BMW K 1600 GT?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli BMW K 1600 GT. Výsledky testov tohto modelu sa veľmi často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
BMW K 1600 GT Obrázky
Zdroj: 1000PS




























