Sym Orbit II 50 4T 2019
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Sym Orbit II 50 4T 2019
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 3.5 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 3.6 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6500 ot./min. |
| Palivový systém | Karburátor |
| Štartér | Elektrický, Kop |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 2 |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 49.5 cm3 |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 226 mm |
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|---|
| Priemer | 110 mm |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 12 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 12 palce |
| Dĺžka | 1905 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 1125 mm |
| Výška sedadla | 770 mm |
| Suchá hmotnosť | 99 kg |
| Objem palivovej nádrže | 6.5 l |
Cena Sym Orbit II 50 4T
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Sym Orbit II 50 4T História
Sym Orbit II 50 4T 2020

3.5 k
49.5 cm3
99 kg
1 436,00 €priemerná trhová cena
Sym Orbit II 50 4T 2019

3.5 k
49.5 cm3
99 kg
Sym Orbit II 50 4T 2018

3.1 k
49.5 cm3
99 kg
1 090,00 €priemerná trhová cena
Sym Orbit II 50 4T 2017

3.1 k
49.5 cm3
99 kg
Sym Orbit II 50 4T 2016

3.1 k
49.5 cm3
99 kg
Sym Orbit II 50 4T 2015

3.1 k
49.5 cm3
99 kg
Sym Orbit II 50 4T 2014

3.1 k
49.5 cm3
99 kg
Sym Orbit II 50 4T 2013

2.3 k
49.5 cm3
95 kg
Sym Orbit II 50 4T 2012

2.3 k
49.5 cm3
95 kg
Sym Orbit II 50 4T 2011

3.2 k
49.5 cm3
99 kg
FAQ pneumatiky Sym Orbit II 50 4T
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Sym Orbit II 50 4T
- Ktorý z nich je lepší? Sym Orbit II 50 4T alebo Peugeot Satelis 500?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Sym Orbit II 50 4T?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Sym Orbit II 50 4T.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Sym Orbit II 50 4T? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2019, cenová stabilita modelu Sym Orbit II 50 4T bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter zlá. Cenový trend v prvom roku bol -13 % a -15 % v druhom roku.
- Ako populárny je model Sym Orbit II 50 4T?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Sym Orbit II 50 4T.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Sym Orbit II 50 4T Obrázky
Zdroj: 1000PS


















