Aprilia Mojito 125 Custom 2015
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Aprilia Mojito 125 Custom 2015
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 57 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 48.6 mm |
| Výkon motora | 10 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8250 ot./min. |
| Krútiaci moment | 9 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 7250 ot./min. |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 125 cm3 |
Predné brzdy
| Piest | Dva piesty |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 12 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 10 palce |
| Dĺžka | 1980 mm |
| Šírka | 920 mm |
| Rázvor | 1350 mm |
| Výška sedadla | 720 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 120 kg |
| Objem palivovej nádrže | 9 l |
| Maximálna rýchlosť | 90 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Aprilia Mojito 125 Custom História
Aprilia Mojito 125 Custom 2018

10 k
125 cm3
120 kg
Aprilia Mojito 125 Custom 2017

10 k
125 cm3
120 kg
Aprilia Mojito 125 Custom 2016

10 k
125 cm3
120 kg
Aprilia Mojito 125 Custom 2015

10 k
125 cm3
120 kg
Aprilia Mojito 125 Custom 2014

10 k
125 cm3
120 kg
Aprilia Mojito 125 Custom 2013

10 k
125 cm3
120 kg
Aprilia Mojito 125 Custom 2012

10 k
125 cm3
120 kg
Aprilia Mojito 125 Custom 2011

10 k
125 cm3
120 kg
Aprilia Mojito 125 Custom 2010
Aprilia Mojito 125 Custom 2010
10 k
125 cm3
120 kg
Aprilia Mojito 125 Custom 2009
Aprilia Mojito 125 Custom 2009
10 k
124 cm3
120 kg
Aprilia Mojito 125 Custom 2008
Aprilia Mojito 125 Custom 2008
10.2 k
124 cm3
115 kg
Aprilia Mojito 125 Custom 2007
Aprilia Mojito 125 Custom 2007
10.2 k
124 cm3
115 kg
Aprilia Mojito 125 Custom 2006
Aprilia Mojito 125 Custom 2006
10.2 k
124 cm3
115 kg
Aprilia Mojito 125 Custom 2005

10.2 k
124 cm3
115 kg
FAQ pneumatiky Aprilia Mojito 125 Custom
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Aprilia Mojito 125 Custom
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Aprilia Mojito 125 Custom?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Aprilia Mojito 125 Custom, rok výroby 2005, je 1 840 EUR s priemerným nájazdom 16 800 km.
- Ktorý z nich je lepší? Aprilia Mojito 125 Custom alebo Aprilia SX 125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Aprilia Mojito 125 Custom?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Aprilia Mojito 125 Custom.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Aprilia Mojito 125 Custom? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2015, cenová stabilita modelu Aprilia Mojito 125 Custom bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter normálna. Cenový trend v prvom roku bol -14 %.
- Ako populárny je model Aprilia Mojito 125 Custom?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Aprilia Mojito 125 Custom.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Aprilia Mojito 125 Custom Obrázky
Zdroj: 1000PS









