Benelli Leoncino 125 2024
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Benelli Leoncino 125 2024
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 54 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 54.5 mm |
| Výkon motora | 12.8 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 9500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 10 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 8500 ot./min. |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 125 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Priemer | 35 mm |
| Zdvih | 125 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
| Zdvih | 53 mm |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Rúrkový |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 280 mm |
| Piest | Tri piesty |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 220 mm |
| Piest | Dva piesty |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | Kombinovaný brzdový systém |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2030 mm |
| Šírka | 740 mm |
| Výška | 1115 mm |
| Rázvor | 1370 mm |
| Výška sedadla | 795 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 145 kg |
| Objem palivovej nádrže | 12.5 l |
| Dojazd | 568 km |
| Kombinované emisie CO2 | 51 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 2.2 l/100 km |
Vybavenie
| Vybavenie | LED svetlomety |
|---|
Benelli Leoncino 125 História
Benelli Leoncino 125 2026

12.8 k
125 cm3
145 kg
Benelli Leoncino 125 2025

12.8 k
125 cm3
145 kg
Benelli Leoncino 125 2024

12.8 k
125 cm3
145 kg
Benelli Leoncino 125 2023

12.8 k
125 cm3
145 kg
Benelli Leoncino 125 2022

12.8 k
125 cm3
145 kg
Benelli Leoncino 125 2021

12.8 k
124.8 cm3
164 kg
Benelli Leoncino 125 2020

12.8 k
124.8 cm3
164 kg
Benelli Leoncino 125 2019

12.8 k
124.8 cm3
164 kg
FAQ pneumatiky Benelli Leoncino 125
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Lacné univerzálne zariadenie pre ľahké motocykle
Na každodenné dochádzanie do práce a krátke víkendové jazdy. Športové pneumatiky z druhého radu - dobrý pomer cena/výkon.
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Benelli Leoncino 125
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Benelli Leoncino 125?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Benelli Leoncino 125, rok výroby 2024, je 2 580 EUR s priemerným nájazdom 1 239 km.
- Ktorý z nich je lepší? Benelli Leoncino 125 alebo Benelli Leoncino 125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Benelli Leoncino 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Benelli Leoncino 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Benelli Leoncino 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2022, cenová stabilita modelu Benelli Leoncino 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -7 % a -8 % v druhom roku.
- Ako populárny je model Benelli Leoncino 125?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Benelli Leoncino 125. Výsledky testov tohto modelu sa menej často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Benelli Leoncino 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS






Zobraziť viac obrázkov

















