Suzuki SV650 2005
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Suzuki SV650 2005
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 71 k |
|---|---|
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 645 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1435 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 800 mm |
| Suchá hmotnosť | 165 kg |
| Objem palivovej nádrže | 17 l |
| Maximálna rýchlosť | 195 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Suzuki SV650
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Suzuki SV650 História
Suzuki SV650 2025

76 HP
645 ccm
200 kg
8 087,00 €priemerná trhová cena
Suzuki SV650 2024

76 HP
645 ccm
200 kg
8 342,00 €priemerná trhová cena
Suzuki SV650 2023

73 HP
645 ccm
200 kg
6 488,00 €priemerná trhová cena
Suzuki SV650 2022

73 HP
645 ccm
200 kg
6 557,00 €priemerná trhová cena
Suzuki SV650 2021

73 HP
645 ccm
200 kg
6 107,00 €priemerná trhová cena
Suzuki SV650 2020

76 HP
645 ccm
197 kg
6 096,00 €priemerná trhová cena
Suzuki SV650 2019

76 HP
645 ccm
197 kg
6 217,00 €priemerná trhová cena
Suzuki SV650 2018

76 HP
645 ccm
197 kg
5 603,00 €priemerná trhová cena
Suzuki SV650 2017

76 HP
645 ccm
197 kg
5 161,00 €priemerná trhová cena
Suzuki SV650 2016

76 HP
645 ccm
197 kg
4 921,00 €priemerná trhová cena
Suzuki SV650 2008

71 HP
645 ccm
165 kg
3 969,00 €priemerná trhová cena
Suzuki SV650 2007

71 HP
645 ccm
165 kg
3 545,00 €priemerná trhová cena
Suzuki SV650 2006

71 HP
645 ccm
165 kg
3 454,00 €priemerná trhová cena
Suzuki SV650 2005
Suzuki SV650 2005
71 HP
645 ccm
165 kg
2 883,00 €priemerná trhová cena
Alternatívy k Suzuki SV650
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Suzuki SV650
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Suzuki SV650?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Suzuki SV650, rok výroby 2024, je 6 980 EUR s priemerným nájazdom 749 km.
- Ktorý z nich je lepší? Suzuki SV650 alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Suzuki SV650?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť veľmi dobrá. Na trhu je k dispozícii veľmi veľa motocyklov Suzuki SV650.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Suzuki SV650? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2016, cenová stabilita modelu Suzuki SV650 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike normálna. Cenový trend v prvom roku bol -4 %, -2 % v druhom roku a -1 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Suzuki SV650?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Suzuki SV650. Výsledky testov tohto modelu sa veľmi často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Suzuki SV650 Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobraziť viac obrázkov
































