KTM 250 EXC 2010
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
KTM 250 EXC 2010 Skúsenosti a hodnotenia odborníkov
Arlo
Aj ked sú tohtorocné zmeny na modeloch EXC obmedzené, pokial ide o enduro, KTM je stále meradlom, s ktorým sa treba porovnávat. Najmä v oblasti dvojtaktných motocyklov vývoj stále pokracuje.

Kľúčové špecifikácie KTM 250 EXC 2010
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 66.4 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 72 mm |
| Štartér | Kop |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Zapaľovanie | Kokusan |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Dvojtaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 249 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Značka | WP |
Zadné odpruženie
| Značka | WP |
|---|
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Centrálna rúra |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 90 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Šírka zadnej pneumatiky | 140 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Rázvor | 1475 mm |
| Výška sedadla | 985 mm |
| Suchá hmotnosť | 100.8 kg |
| Objem palivovej nádrže | 9.5 l |
Cena KTM 250 EXC
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
KTM 250 EXC História
KTM 250 EXC 2025

249 ccm
104 kg
11 774,00 €priemerná trhová cena
KTM 250 EXC 2023

249 ccm
103 kg
10 679,00 €priemerná trhová cena
KTM 250 EXC 2017

249 ccm
100 kg
KTM 250 EXC 2016

249 ccm
101 kg
5 658,00 €priemerná trhová cena
KTM 250 EXC 2015

249 ccm
101 kg
KTM 250 EXC 2014

249 ccm
101 kg
KTM 250 EXC 2013

249 ccm
101 kg
5 244,00 €priemerná trhová cena
KTM 250 EXC 2012

249 ccm
103 kg
KTM 250 EXC 2011

249 ccm
103 kg
KTM 250 EXC 2010

249 ccm
100 kg
Alternatívy k KTM 250 EXC
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) KTM 250 EXC
- Aká je aktuálna trhová cena modelu KTM 250 EXC?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu KTM 250 EXC, rok výroby 2026, je 10 870 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? KTM 250 EXC alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu KTM 250 EXC?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov KTM 250 EXC.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla KTM 250 EXC? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2007, cenová stabilita modelu KTM 250 EXC bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle normálna. Cenový trend v prvom roku bol -9 %, -6 % v druhom roku a -10 % v treťom roku.
- Ako populárny je model KTM 250 EXC?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli KTM 250 EXC. Výsledky testov tohto modelu sa veľmi často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
KTM 250 EXC Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobraziť viac obrázkov

























