Peugeot Tweet 50 2021
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Peugeot Tweet 50 2021
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 3.1 k |
|---|---|
| Štartér | Kop |
| Zapaľovanie | CDI |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 49.5 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 90 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 16 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 90 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 16 palce |
| Dĺžka | 2000 mm |
| Šírka | 690 mm |
| Výška | 1125 mm |
| Rázvor | 1330 mm |
| Výška sedadla | 770 mm |
| Suchá hmotnosť | 100 kg |
| Objem palivovej nádrže | 5.7 l |
| Skupiny vodičských preukazov | AM |
Peugeot Tweet 50 História
Peugeot Tweet 50 2025

2.9 k
50 cm3
97 kg
Peugeot Tweet 50 2024

2.9 k
50 cm3
97 kg
Peugeot Tweet 50 2022

3.1 k
49.5 cm3
100 kg
Peugeot Tweet 50 2021

3.1 k
49.5 cm3
100 kg
Peugeot Tweet 50 2020

3.1 k
49.5 cm3
100 kg
Peugeot Tweet 50 2019

3.1 k
49.5 cm3
100 kg
Peugeot Tweet 50 2018

3.1 k
49.5 cm3
100 kg
Peugeot Tweet 50 2017

3.1 k
49.5 cm3
100 kg
Peugeot Tweet 50 2016

3.1 k
49.5 cm3
100 kg
Peugeot Tweet 50 2015

3.1 k
49.5 cm3
100 kg
Peugeot Tweet 50 2014

3.9 k
49.9 cm3
100 kg
Peugeot Tweet 50 2013

3.9 k
49.9 cm3
100 kg
Peugeot Tweet 50 2012

3.9 k
49.9 cm3
100 kg
Peugeot Tweet 50 2011

3.9 k
49.9 cm3
100 kg
Peugeot Tweet 50 2010

3.9 k
49.9 cm3
100 kg
FAQ pneumatiky Peugeot Tweet 50
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Peugeot Tweet 50
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Peugeot Tweet 50?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Peugeot Tweet 50, rok výroby 2025, je 2 560 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Peugeot Tweet 50 alebo Peugeot Kisbee 50 4T Active?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Peugeot Tweet 50?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Peugeot Tweet 50.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Peugeot Tweet 50? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2021, cenová stabilita modelu Peugeot Tweet 50 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +2 %, -24 % v druhom roku a +4 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Peugeot Tweet 50?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Peugeot Tweet 50.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Peugeot Tweet 50 Obrázky
Zdroj: 1000PS















Zobraziť viac obrázkov















