Tauris Fiera 125
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Tauris Fiera 125 2014
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 7.3 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7400 ot./min. |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 124.6 cm3 |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 130 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 60 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 13 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 13 palce |
| Dĺžka | 1880 mm |
| Šírka | 715 mm |
| Výška | 1170 mm |
| Výška sedadla | 800 mm |
| Suchá hmotnosť | 107 kg |
| Objem palivovej nádrže | 7.2 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Tauris Fiera 125 História
Tauris Fiera 125 2012

7.3 k
124.6 cm3
107 kg
Tauris Fiera 125 2010

124.6 cm3
107 kg
FAQ pneumatiky Tauris Fiera 125
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Tauris Fiera 125
- Ktorý z nich je lepší? Tauris Fiera 125 alebo Tauris Fiera 125 XTREME?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Tauris Fiera 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Tauris Fiera 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Tauris Fiera 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2011, cenová stabilita modelu Tauris Fiera 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol -33 %, +13 % v druhom roku a -2 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Tauris Fiera 125?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Tauris Fiera 125.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Tauris Fiera 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS












