Tauris Cubana 125
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Tauris Cubana 125 2018
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 7.3 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7400 ot./min. |
| Štartér | Elektrický, Kop |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 124.6 cm3 |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 12 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 120 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 12 palce |
| Dĺžka | 1955 mm |
| Šírka | 820 mm |
| Výška | 1190 mm |
| Výška sedadla | 740 mm |
| Suchá hmotnosť | 107 kg |
| Objem palivovej nádrže | 5 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Tauris Cubana 125 História
Tauris Cubana 125 2017

7.3 k
124.6 cm3
107 kg
Tauris Cubana 125 2016

7.3 k
124.6 cm3
107 kg
Tauris Cubana 125 2015

7.3 k
124.6 cm3
107 kg
Tauris Cubana 125 2014

7.3 k
124.6 cm3
107 kg
Tauris Cubana 125 2012

7.3 k
124.6 cm3
107 kg
Tauris Cubana 125 2010

7 k
124.6 cm3
107 kg
FAQ pneumatiky Tauris Cubana 125
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Tauris Cubana 125
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Tauris Cubana 125?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Tauris Cubana 125, rok výroby 2021, je 3 260 EUR s priemerným nájazdom 1 km.
- Ktorý z nich je lepší? Tauris Cubana 125 alebo Piaggio Fly 125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Tauris Cubana 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Tauris Cubana 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Tauris Cubana 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2012, cenová stabilita modelu Tauris Cubana 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter zlá. Cenový trend v prvom roku bol -12 %, +14 % v druhom roku a -26 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Tauris Cubana 125?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Tauris Cubana 125.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Tauris Cubana 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS














