Peugeot Jet Force 50 Darkside 2014
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Peugeot Jet Force 50 Darkside 2014
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 4.9 k |
|---|---|
| Štartér | Kop |
| Zapaľovanie | Tranzistor |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Dvojtaktný |
| Zdvihový objem | 49.9 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 130 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 60 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 13 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 13 palce |
| Dĺžka | 1915 mm |
| Šírka | 720 mm |
| Výška | 1165 mm |
| Výška sedadla | 820 mm |
| Suchá hmotnosť | 109 kg |
| Objem palivovej nádrže | 8 l |
| Skupiny vodičských preukazov | AM |
Peugeot Jet Force 50 Darkside História
Peugeot Jet Force 50 Darkside 2018

109 kg
Peugeot Jet Force 50 Darkside 2017

4.9 k
49.9 cm3
109 kg
Peugeot Jet Force 50 Darkside 2016

4.9 k
49.9 cm3
109 kg
Peugeot Jet Force 50 Darkside 2015

4.9 k
49.9 cm3
109 kg
Peugeot Jet Force 50 Darkside 2014

4.9 k
49.9 cm3
109 kg
Peugeot Jet Force 50 Darkside 2013

4.9 k
49.9 cm3
109 kg
Peugeot Jet Force 50 Darkside 2012

4.9 k
49.9 cm3
109 kg
Peugeot Jet Force 50 Darkside 2011

4.9 k
49.9 cm3
109 kg
Peugeot Jet Force 50 Darkside 2010

4.9 k
49.9 cm3
109 kg
FAQ pneumatiky Peugeot Jet Force 50 Darkside
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Peugeot Jet Force 50 Darkside
- Ktorý z nich je lepší? Peugeot Jet Force 50 Darkside alebo Honda CBR 125 R?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Peugeot Jet Force 50 Darkside?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Peugeot Jet Force 50 Darkside.
- Ako populárny je model Peugeot Jet Force 50 Darkside?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Peugeot Jet Force 50 Darkside.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Peugeot Jet Force 50 Darkside Obrázky
Zdroj: 1000PS











