Keeway RY6 45
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Keeway RY6 45 2012
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 3.21 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 5500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 4.55 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5200 ot./min. |
| Štartér | Kop |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Dvojtaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 49 cm3 |
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 12 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 12 palce |
| Dĺžka | 1800 mm |
| Šírka | 530 mm |
| Výška | 1220 mm |
| Suchá hmotnosť | 92 kg |
| Objem palivovej nádrže | 6 l |
| Maximálna rýchlosť | 45 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | AM |
Keeway RY6 45 História
Keeway RY6 45 2011

3.21 k
49 cm3
92 kg
Keeway RY6 45 2010

3.21 k
49 cm3
92 kg
FAQ pneumatiky Keeway RY6 45
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Keeway RY6 45
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Keeway RY6 45?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Keeway RY6 45, rok výroby 2012, je 1 410 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Keeway RY6 45 alebo Peugeot Speedfight 4 50 Sportline?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Keeway RY6 45?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Keeway RY6 45.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Keeway RY6 45? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2017, cenová stabilita modelu Keeway RY6 45 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +23 %.
- Ako populárny je model Keeway RY6 45?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Keeway RY6 45.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Keeway RY6 45 Obrázky
Zdroj: 1000PS









