TGB Blade 550 LT 4x4 IRS 2010
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie TGB Blade 550 LT 4x4 IRS 2010
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 92 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 75.6 mm |
| Výkon motora | 40 k |
| Kompresný pomer | 9.9 |
| Zapaľovanie | CDI |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Zdvihový objem | 503 cm3 |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 14 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 14 palce |
| Dĺžka | 2290 mm |
| Šírka | 1235 mm |
| Výška | 1250 mm |
| Rázvor | 1280 mm |
| Výška sedadla | 920 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 364 kg |
| Objem palivovej nádrže | 18 l |
| Skupiny vodičských preukazov | B |
TGB Blade 550 LT 4x4 IRS História
TGB Blade 550 LT 4x4 IRS 2017

39.4 k
503 cm3
393 kg
TGB Blade 550 LT 4x4 IRS 2016

39.4 k
503 cm3
393 kg
TGB Blade 550 LT 4x4 IRS 2015

39.4 k
503 cm3
393 kg
TGB Blade 550 LT 4x4 IRS 2014

39.4 k
503 cm3
393 kg
TGB Blade 550 LT 4x4 IRS 2013

39.4 k
503 cm3
393 kg
TGB Blade 550 LT 4x4 IRS 2012

35.4 k
503 cm3
352 kg
TGB Blade 550 LT 4x4 IRS 2011

38 k
503 cm3
390 kg
TGB Blade 550 LT 4x4 IRS 2010

40 k
503 cm3
364 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) TGB Blade 550 LT 4x4 IRS
- Ktorý z nich je lepší? TGB Blade 550 LT 4x4 IRS alebo TGB Blade 550 4x4 IRS?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu TGB Blade 550 LT 4x4 IRS?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov TGB Blade 550 LT 4x4 IRS.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla TGB Blade 550 LT 4x4 IRS? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2012, cenová stabilita modelu TGB Blade 550 LT 4x4 IRS bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV zlá. Cenový trend v prvom roku bol -14 %, +12 % v druhom roku a -23 % v treťom roku.
- Ako populárny je model TGB Blade 550 LT 4x4 IRS?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli TGB Blade 550 LT 4x4 IRS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.















