TGB Blade 550 4x4 IRS 2010
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie TGB Blade 550 4x4 IRS 2010
Motor a pohonný reťazec
| Prevodovka | kardan |
|---|---|
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Zdvihový objem | 503 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Vzpera odpruženia |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 12 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 12 palce |
| Dĺžka | 2155 mm |
| Šírka | 1170 mm |
| Výška | 1205 mm |
| Suchá hmotnosť | 352 kg |
| Objem palivovej nádrže | 18 l |
TGB Blade 550 4x4 IRS História
TGB Blade 550 4x4 IRS 2017

39.4 k
503 cm3
393 kg
TGB Blade 550 4x4 IRS 2016

39.4 k
503 cm3
393 kg
TGB Blade 550 4x4 IRS 2015

39.4 k
503 cm3
393 kg
TGB Blade 550 4x4 IRS 2014

39.4 k
503 cm3
393 kg
TGB Blade 550 4x4 IRS 2013

39.4 k
503 cm3
393 kg
TGB Blade 550 4x4 IRS 2012

35.4 k
503 cm3
352 kg
TGB Blade 550 4x4 IRS 2011

38 k
503 cm3
364 kg
TGB Blade 550 4x4 IRS 2010

503 cm3
352 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) TGB Blade 550 4x4 IRS
- Ktorý z nich je lepší? TGB Blade 550 4x4 IRS alebo TGB Blade 550 LOF?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu TGB Blade 550 4x4 IRS?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov TGB Blade 550 4x4 IRS.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla TGB Blade 550 4x4 IRS? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2016, cenová stabilita modelu TGB Blade 550 4x4 IRS bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV zlá. Cenový trend v prvom roku bol -16 %, -14 % v druhom roku a +9 % v treťom roku.
- Ako populárny je model TGB Blade 550 4x4 IRS?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli TGB Blade 550 4x4 IRS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
















