Kymco Downtown 300i 2013
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Kymco Downtown 300i 2013
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 29.5 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 24.4 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 7000 ot./min. |
| Štartér | Elektrický |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 299 cm3 |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 14 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 150 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 13 palce |
| Dĺžka | 2205 mm |
| Šírka | 815 mm |
| Výška | 1390 mm |
| Rázvor | 1553 mm |
| Výška sedadla | 775 mm |
| Suchá hmotnosť | 188 kg |
| Objem palivovej nádrže | 12.5 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Cena Kymco Downtown 300i
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Kymco Downtown 300i História
Kymco Downtown 300i 2017

29.5 k
299 cm3
188 kg
Kymco Downtown 300i 2016

29.5 k
299 cm3
188 kg
Kymco Downtown 300i 2015

29.5 k
299 cm3
188 kg
Kymco Downtown 300i 2014

29.5 k
299 cm3
188 kg
Kymco Downtown 300i 2013

29.5 k
299 cm3
188 kg
2 538,00 €priemerná trhová cena
Kymco Downtown 300i 2012

29.5 k
299 cm3
188 kg
2 149,00 €priemerná trhová cena
Kymco Downtown 300i 2011

32 k
300 cm3
179 kg
2 764,00 €priemerná trhová cena
Kymco Downtown 300i 2010

32 k
300 cm3
179 kg
FAQ pneumatiky Kymco Downtown 300i
Alternatívy k Kymco Downtown 300i
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Kymco Downtown 300i
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Kymco Downtown 300i?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Kymco Downtown 300i, rok výroby 2010, je 2 170 EUR s priemerným nájazdom 37 440 km.
- Ktorý z nich je lepší? Kymco Downtown 300i alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Kymco Downtown 300i?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Kymco Downtown 300i.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Kymco Downtown 300i? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2015, cenová stabilita modelu Kymco Downtown 300i bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter normálna. Cenový trend v prvom roku bol -17 %, +9 % v druhom roku a -10 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Kymco Downtown 300i?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Kymco Downtown 300i.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Kymco Downtown 300i Obrázky
Zdroj: 1000PS
























