Kymco Downtown 125i 2014
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Kymco Downtown 125i 2014
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 15 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 9000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 12.6 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 7000 ot./min. |
| Štartér | Elektrický |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 124.8 cm3 |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 14 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 150 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 13 palce |
| Dĺžka | 2205 mm |
| Šírka | 815 mm |
| Výška | 1390 mm |
| Rázvor | 1553 mm |
| Výška sedadla | 775 mm |
| Suchá hmotnosť | 176 kg |
| Objem palivovej nádrže | 12.5 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Kymco Downtown 125i História
Kymco Downtown 125i 2020

13.3 k
124 cm3
176 kg
Kymco Downtown 125i 2019

13.3 k
124 cm3
176 kg
Kymco Downtown 125i 2018

14 k
124 cm3
176 kg
Kymco Downtown 125i 2017

14 k
124 cm3
176 kg
Kymco Downtown 125i 2015

15 k
124.8 cm3
176 kg
Kymco Downtown 125i 2014

15 k
124.8 cm3
176 kg
Kymco Downtown 125i 2013

15 k
124.8 cm3
176 kg
Kymco Downtown 125i 2012

15 k
124.8 cm3
176 kg
Kymco Downtown 125i 2011

14 k
125 cm3
167 kg
Kymco Downtown 125i 2010

14 k
125 cm3
167 kg
FAQ pneumatiky Kymco Downtown 125i
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Kymco Downtown 125i
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Kymco Downtown 125i?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Kymco Downtown 125i, rok výroby 2021, je 5 440 EUR s priemerným nájazdom 1 km.
- Ktorý z nich je lepší? Kymco Downtown 125i alebo Kymco New Downtown 125i ABS?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Kymco Downtown 125i?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Kymco Downtown 125i.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Kymco Downtown 125i? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2021, cenová stabilita modelu Kymco Downtown 125i bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol -18 %, -14 % v druhom roku a +5 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Kymco Downtown 125i?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Kymco Downtown 125i.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Kymco Downtown 125i Obrázky
Zdroj: 1000PS






















