Kymco Agility City 125 2015
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Kymco Agility City 125 2015
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 8.8 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7500 ot./min. |
| Štartér | Kop |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 125 cm3 |
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 16 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 120 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 16 palce |
| Dĺžka | 2045 mm |
| Šírka | 725 mm |
| Výška | 1355 mm |
| Výška sedadla | 840 mm |
| Suchá hmotnosť | 121 kg |
| Objem palivovej nádrže | 5.8 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Kymco Agility City 125 História
Kymco Agility City 125 2014

8.8 k
125 cm3
121 kg
Kymco Agility City 125 2013

8.8 k
125 cm3
121 kg
Kymco Agility City 125 2012

8.8 k
125 cm3
121 kg
Kymco Agility City 125 2011

8 k
125 cm3
121 kg
Kymco Agility City 125 2010

8 k
125 cm3
121 kg
FAQ pneumatiky Kymco Agility City 125
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Kymco Agility City 125
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Kymco Agility City 125?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Kymco Agility City 125, rok výroby 2015, je 2 170 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Kymco Agility City 125 alebo Kymco Agility City+ 125i CBS?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Kymco Agility City 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Kymco Agility City 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Kymco Agility City 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2015, cenová stabilita modelu Kymco Agility City 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol -36 %, +24 % v druhom roku a -0 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Kymco Agility City 125?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Kymco Agility City 125.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Kymco Agility City 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS





























