Rieju MRT Cross Pro 50
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Rieju MRT Cross Pro 50 2020
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 5.3 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6500 ot./min. |
| Štartér | Kop |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Dvojtaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 49.7 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 80 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 21 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 110 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 18 palce |
| Dĺžka | 2150 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1165 mm |
| Výška sedadla | 880 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 91 kg |
| Objem palivovej nádrže | 6.3 l |
| Maximálna rýchlosť | 45 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | AM |
Rieju MRT Cross Pro 50 História
Rieju MRT Cross Pro 50 2019

2.2 k
49.7 cm3
91 kg
Rieju MRT Cross Pro 50 2018

2.2 k
49.7 cm3
91 kg
Rieju MRT Cross Pro 50 2017

2.2 k
49.7 cm3
91 kg
Rieju MRT Cross Pro 50 2016

2.2 k
49.7 cm3
91 kg
Rieju MRT Cross Pro 50 2015

2.2 k
49.7 cm3
91 kg
Rieju MRT Cross Pro 50 2014

2.2 k
49.7 cm3
91 kg
Rieju MRT Cross Pro 50 2012

2.2 k
49.7 cm3
91 kg
FAQ pneumatiky Rieju MRT Cross Pro 50
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Rieju MRT Cross Pro 50
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Rieju MRT Cross Pro 50?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Rieju MRT Cross Pro 50, rok výroby 2026, je 4 790 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Rieju MRT Cross Pro 50 alebo Rieju MRT Europa IV Supermoto 50?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Rieju MRT Cross Pro 50?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Rieju MRT Cross Pro 50.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Rieju MRT Cross Pro 50? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2015, cenová stabilita modelu Rieju MRT Cross Pro 50 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +64 %.
- Ako populárny je model Rieju MRT Cross Pro 50?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Rieju MRT Cross Pro 50.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.













