Kymco Maxxer 450i 2011
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Kymco Maxxer 450i 2011
Motor a pohonný reťazec
| Palivový systém | Vstrekovanie |
|---|---|
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Prevodovka | kardan |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 442.9 cm3 |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 12 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 12 palce |
| Dĺžka | 2123 mm |
| Šírka | 1102 mm |
| Výška | 1192 mm |
| Výška sedadla | 843 mm |
| Suchá hmotnosť | 292 kg |
| Objem palivovej nádrže | 15 l |
| Maximálna rýchlosť | 70 km/h |
Kymco Maxxer 450i História
Kymco Maxxer 450i 2015

20.3 k
442.9 cm3
292 kg
Kymco Maxxer 450i 2014

20.3 k
442.9 cm3
292 kg
Kymco Maxxer 450i 2013

20.3 k
442.9 cm3
292 kg
Kymco Maxxer 450i 2012

20.3 k
442.9 cm3
292 kg
Kymco Maxxer 450i 2011

442.9 cm3
292 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Kymco Maxxer 450i
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Kymco Maxxer 450i?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Kymco Maxxer 450i, rok výroby 2015, je 7 040 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Kymco Maxxer 450i alebo Kymco MXU 450i 4x4?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Kymco Maxxer 450i?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Kymco Maxxer 450i.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Kymco Maxxer 450i? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2013, cenová stabilita modelu Kymco Maxxer 450i bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +5 %, -13 % v druhom roku a +3 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Kymco Maxxer 450i?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Kymco Maxxer 450i.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Kymco Maxxer 450i Obrázky
Zdroj: 1000PS





















