Skyteam Skymax 125 2015
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Skyteam Skymax 125 2015
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 6.8 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6500 ot./min. |
| Palivový systém | Karburátor |
| Štartér | Elektrický |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 4 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 2 |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 124 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
| Uchytenie tlmičov | priamy |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 3.5 mm |
|---|---|
| Priemer prednej pneumatiky | 10 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 3.5 mm |
| Priemer zadnej pneumatiky | 10 palce |
| Dĺžka | 1550 mm |
| Šírka | 620 mm |
| Výška | 950 mm |
| Rázvor | 1075 mm |
| Výška sedadla | 740 mm |
| Suchá hmotnosť | 74 kg |
| Objem palivovej nádrže | 5.5 l |
| Maximálna rýchlosť | 89 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Cena Skyteam Skymax 125
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Skyteam Skymax 125 História
Skyteam Skymax 125 2019

6.8 k
124 cm3
74 kg
Skyteam Skymax 125 2018

6.8 k
124 cm3
74 kg
Skyteam Skymax 125 2017

6.8 k
124 cm3
74 kg
Skyteam Skymax 125 2016

6.8 k
124 cm3
74 kg
Skyteam Skymax 125 2015

6.8 k
124 cm3
74 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Skyteam Skymax 125
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Skyteam Skymax 125?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Skyteam Skymax 125, rok výroby 2024, je 3 160 EUR s priemerným nájazdom 1 km.
- Ktorý z nich je lepší? Skyteam Skymax 125 alebo Honda Dax 125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Skyteam Skymax 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Skyteam Skymax 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Skyteam Skymax 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2016, cenová stabilita modelu Skyteam Skymax 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike zlá. Cenový trend v prvom roku bol -10 %, +39 % v druhom roku a -23 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Skyteam Skymax 125?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Skyteam Skymax 125.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Skyteam Skymax 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS


























