Triumph Rocket III Roadster 2013
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Triumph Rocket III Roadster 2013
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový |
|---|---|
| Vŕtanie | 101.6 mm |
| Zdvih piestu | 94.3 mm |
| Výkon motora | 148 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 5750 ot./min. |
| Krútiaci moment | 221 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 2750 ot./min. |
| Kompresný pomer | 8.7 |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Prevodovka | kardan |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Valce | 3 |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 2294 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Značka | Kayaba |
Zadné odpruženie
| Tlmič | Dual Shock |
|---|---|
| Značka | Kayaba |
Predné brzdy
| Piest | Štyri piesty |
|---|---|
| Značka | Nissin |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
| Značka | Brembo |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 150 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 240 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 50 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 16 palce |
| Dĺžka | 2500 mm |
| Šírka | 970 mm |
| Výška | 1165 mm |
| Rázvor | 1695 mm |
| Výška sedadla | 750 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 367 kg |
| Objem palivovej nádrže | 24 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Triumph Rocket III Roadster
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Triumph Rocket III Roadster História
Triumph Rocket III Roadster 2017

148 k
2294 cm3
367 kg
Triumph Rocket III Roadster 2016

148 k
2294 cm3
367 kg
Triumph Rocket III Roadster 2015

148 k
2294 cm3
367 kg
Triumph Rocket III Roadster 2014

148 k
2294 cm3
367 kg
15 158,00 €priemerná trhová cena
Triumph Rocket III Roadster 2013

148 k
2294 cm3
367 kg
Triumph Rocket III Roadster 2012

148 k
2294 cm3
367 kg
Triumph Rocket III Roadster 2011

148 k
2294 cm3
367 kg
Triumph Rocket III Roadster 2010

148 k
2294 cm3
367 kg
FAQ pneumatiky Triumph Rocket III Roadster
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Tourer a cruiser
Vysoký kilometrový výkon a skvelý vzhľad sú veľmi dôležité, rovnako vítaná je aj priľnavosť na mokrom povrchu. Dôraz sa kladie na cestovnú vhodnosť a menej na športový charakter.
Alternatívy k Triumph Rocket III Roadster
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Triumph Rocket III Roadster
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Triumph Rocket III Roadster?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Triumph Rocket III Roadster, rok výroby 2015, je 20 390 EUR s priemerným nájazdom 675 km.
- Ktorý z nich je lepší? Triumph Rocket III Roadster alebo Triumph Rocket III?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Triumph Rocket III Roadster?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Triumph Rocket III Roadster.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Triumph Rocket III Roadster? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2014, cenová stabilita modelu Triumph Rocket III Roadster bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser normálna. Cenový trend v prvom roku bol -4 %, +6 % v druhom roku a +21 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Triumph Rocket III Roadster?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Triumph Rocket III Roadster. Výsledky testov tohto modelu sa menej často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Triumph Rocket III Roadster Obrázky
Zdroj: 1000PS







Zobraziť viac obrázkov





















