Kawasaki KLX 125 2011
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Kawasaki KLX 125 2011
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 54 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 54.4 mm |
| Výkon motora | 11 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 10 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6400 ot./min. |
| Kompresný pomer | 9.5 |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Zapaľovanie | CDI, Digitálny |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 125 cm3 |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Obvod |
Predné brzdy
| Piest | Dva piesty |
|---|---|
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
| Technológia | Plátok |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Jeden piest |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 70 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 100 % |
| Šírka zadnej pneumatiky | 90 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 100 % |
| Dĺžka | 1980 mm |
| Šírka | 770 mm |
| Výška | 1090 mm |
| Rázvor | 1285 mm |
| Výška sedadla | 830 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 113 kg |
| Objem palivovej nádrže | 7 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Kawasaki KLX 125 História
Kawasaki KLX 125 2017

11 k
125 cm3
113 kg
Kawasaki KLX 125 2016

11 k
125 cm3
113 kg
Kawasaki KLX 125 2015

11 k
125 cm3
113 kg
Kawasaki KLX 125 2014

11 k
125 cm3
113 kg
Kawasaki KLX 125 2013

11 k
125 cm3
113 kg
Kawasaki KLX 125 2012

11 k
125 cm3
113 kg
Kawasaki KLX 125 2011

11 k
125 cm3
113 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Kawasaki KLX 125
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Kawasaki KLX 125?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Kawasaki KLX 125, rok výroby 2016, je 3 090 EUR s priemerným nájazdom 4 769 km.
- Ktorý z nich je lepší? Kawasaki KLX 125 alebo Yamaha DT 125 X?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Kawasaki KLX 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Kawasaki KLX 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Kawasaki KLX 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2014, cenová stabilita modelu Kawasaki KLX 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle normálna. Cenový trend v prvom roku bol +7 %, -2 % v druhom roku a -11 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Kawasaki KLX 125?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Kawasaki KLX 125.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Kawasaki KLX 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS






















