Kymco Like 50 2016
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Kymco Like 50 2016
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 3.7 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 5.5 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6500 ot./min. |
| Štartér | Kop |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Dvojtaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 49.5 cm3 |
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 12 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 12 palce |
| Dĺžka | 1940 mm |
| Šírka | 695 mm |
| Výška | 1130 mm |
| Výška sedadla | 775 mm |
| Suchá hmotnosť | 100 kg |
| Objem palivovej nádrže | 7 l |
| Skupiny vodičských preukazov | AM |
Kymco Like 50 História
Kymco Like 50 2018

3.7 k
49.5 cm3
100 kg
Kymco Like 50 2017

3.7 k
49.5 cm3
100 kg
Kymco Like 50 2016

3.7 k
49.5 cm3
100 kg
Kymco Like 50 2015

3.7 k
49.5 cm3
100 kg
Kymco Like 50 2014

3.7 k
49.5 cm3
100 kg
Kymco Like 50 2013

3.7 k
49.5 cm3
100 kg
Kymco Like 50 2012

3.7 k
49.5 cm3
100 kg
Kymco Like 50 2011

3 k
49.5 cm3
100 kg
Kymco Like 50 2010

3 k
49.5 cm3
100 kg
FAQ pneumatiky Kymco Like 50
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Kymco Like 50
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Kymco Like 50?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Kymco Like 50, rok výroby 2017, je 2 070 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Kymco Like 50 alebo Vespa S 50 2T?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Kymco Like 50?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Kymco Like 50.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Kymco Like 50? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2016, cenová stabilita modelu Kymco Like 50 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +22 %, +6 % v druhom roku a -37 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Kymco Like 50?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Kymco Like 50.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Kymco Like 50 Obrázky
Zdroj: 1000PS




















