Honda VT 1300 CX 2010
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Honda VT 1300 CX 2010
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 89.5 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 104.3 mm |
| Výkon motora | 79 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 4250 ot./min. |
| Krútiaci moment | 107 Nm |
| Kompresný pomer | 9.2 |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Zapaľovanie | Tranzistor |
| Prevodovka | kardan |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 1312 cm3 |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá kolíska |
Predné brzdy
| Piest | Dva piesty |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Jeden piest |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 90 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Šírka zadnej pneumatiky | 200 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 50 % |
| Dĺžka | 2575 mm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1150 mm |
| Rázvor | 1805 mm |
| Výška sedadla | 678 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 303 kg |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 309 kg |
| Objem palivovej nádrže | 12.8 l |
| Maximálna rýchlosť | 165 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Honda VT 1300 CX
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Honda VT 1300 CX História
Honda VT 1300 CX 2013

57.8 k
1312 cm3
309 kg
Honda VT 1300 CX 2012

57.8 k
1312 cm3
309 kg
Honda VT 1300 CX 2011

79 k
1312 cm3
303 kg
Honda VT 1300 CX 2010

79 k
1312 cm3
303 kg
14 209,00 €priemerná trhová cena
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Honda VT 1300 CX
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Honda VT 1300 CX?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Honda VT 1300 CX, rok výroby 2012, je 9 310 EUR s priemerným nájazdom 18 185 km.
- Ktorý z nich je lepší? Honda VT 1300 CX alebo Honda VTX 1300?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Honda VT 1300 CX?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Honda VT 1300 CX.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Honda VT 1300 CX? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2010, cenová stabilita modelu Honda VT 1300 CX bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser zlá. Cenový trend v prvom roku bol -10 %, -7 % v druhom roku a -6 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Honda VT 1300 CX?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Honda VT 1300 CX. Výsledky testov tohto modelu sa priemerne často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Honda VT 1300 CX Obrázky
Zdroj: 1000PS
















