Rieju Tango 250 2018
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Rieju Tango 250 2018
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 16.2 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6000 ot./min. |
| Štartér | Kop |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 249 cm3 |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 1990 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1130 mm |
| Výška sedadla | 790 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 115 kg |
| Objem palivovej nádrže | 6.5 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Rieju Tango 250 História
Rieju Tango 250 2017

16.2 k
249 cm3
115 kg
Rieju Tango 250 2016

16.2 k
249 cm3
115 kg
Rieju Tango 250 2015

16.2 k
249 cm3
115 kg
Rieju Tango 250 2014

16.2 k
249 cm3
115 kg
Rieju Tango 250 2012

16.2 k
249 cm3
115 kg
Rieju Tango 250 2010

11.9 k
250 cm3
101 kg
Rieju Tango 250 2009
Rieju Tango 250 2009
250 cm3
101 kg
FAQ pneumatiky Rieju Tango 250
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Rieju Tango 250
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Rieju Tango 250?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Rieju Tango 250, rok výroby 2015, je 3 480 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Rieju Tango 250 alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Rieju Tango 250?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supermoto je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Rieju Tango 250.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Rieju Tango 250? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2010, cenová stabilita modelu Rieju Tango 250 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supermoto normálna. Cenový trend v prvom roku bol -5 %, -9 % v druhom roku a -23 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Rieju Tango 250?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Rieju Tango 250.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
Rieju Tango 250 Obrázky
Zdroj: 1000PS
















