Derbi Boulevard 125
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Derbi Boulevard 125 2018
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 57 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 48.6 mm |
| Výkon motora | 10 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8250 ot./min. |
| Kompresný pomer | 10.6 |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 2 |
| Zdvihový objem | 124 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
Zadné odpruženie
| Tlmič | Monoshock |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 12 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 120 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 13 palce |
| Dĺžka | 1880 mm |
| Šírka | 735 mm |
| Rázvor | 1340 mm |
| Výška sedadla | 780 mm |
| Suchá hmotnosť | 115 kg |
| Objem palivovej nádrže | 8 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Derbi Boulevard 125 História
Derbi Boulevard 125 2012

10 k
124 cm3
115 kg
Derbi Boulevard 125 2011

10 k
124 cm3
115 kg
Derbi Boulevard 125 2010

10 k
124 cm3
115 kg
Derbi Boulevard 125 2009

10 k
124 cm3
110 kg
FAQ pneumatiky Derbi Boulevard 125
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Derbi Boulevard 125
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Derbi Boulevard 125?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Derbi Boulevard 125, rok výroby 2018, je 1 510 EUR s priemerným nájazdom 1 000 km.
- Ktorý z nich je lepší? Derbi Boulevard 125 alebo Derbi Boulevard 125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Derbi Boulevard 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Derbi Boulevard 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Derbi Boulevard 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2010, cenová stabilita modelu Derbi Boulevard 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter normálna. Cenový trend v prvom roku bol -9 %, -6 % v druhom roku a -13 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Derbi Boulevard 125?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Derbi Boulevard 125.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Derbi Boulevard 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS





















