Explorer Bullet 50 2011
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Explorer Bullet 50 2011
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 4 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6800 ot./min. |
| Krútiaci moment | 4.4 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6000 ot./min. |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Zdvihy piestov | Dvojtaktný |
| Zdvihový objem | 493 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 10 palce |
|---|---|
| Dĺžka | 1640 mm |
| Šírka | 970 mm |
| Výška | 1040 mm |
| Rázvor | 1100 mm |
| Suchá hmotnosť | 309 kg |
| Maximálna rýchlosť | 45 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | B |
Explorer Bullet 50 História
Explorer Bullet 50 2018

4.2 k
49 cm3
120 kg
Explorer Bullet 50 2017

4.2 k
49 cm3
120 kg
Explorer Bullet 50 2016

4.2 k
49 cm3
120 kg
Explorer Bullet 50 2015

4.2 k
49 cm3
120 kg
Explorer Bullet 50 2014

4.2 k
49 cm3
120 kg
Explorer Bullet 50 2013

4.2 k
49 cm3
120 kg
Explorer Bullet 50 2012

4.2 k
49 cm3
120 kg
Explorer Bullet 50 2011

4 k
493 cm3
309 kg
Explorer Bullet 50 2010

4 k
493 cm3
309 kg
Explorer Bullet 50 2009

4 k
493 cm3
309 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Explorer Bullet 50
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Explorer Bullet 50?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Explorer Bullet 50, rok výroby 2015, je 2 090 EUR s priemerným nájazdom 10 km.
- Ktorý z nich je lepší? Explorer Bullet 50 alebo Piaggio NRG Power 50 DD 2T?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Explorer Bullet 50?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Explorer Bullet 50.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Explorer Bullet 50? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2009, cenová stabilita modelu Explorer Bullet 50 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV zlá. Cenový trend v prvom roku bol -19 %, +12 % v druhom roku a -26 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Explorer Bullet 50?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Explorer Bullet 50.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
















