Triton Supermoto 450 2010
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Triton Supermoto 450 2010
Motor a pohonný reťazec
| Zdvih piestu | 65.2 mm |
|---|---|
| Výkon motora | 20 k |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily | DOHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 449 cm3 |
Predné odpruženie
| Nastavenie | Predpätie |
|---|
Zadné odpruženie
| Nastavenie | Predpätie |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 10 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 10 palce |
| Dĺžka | 1825 mm |
| Šírka | 1250 mm |
| Výška | 1140 mm |
| Výška sedadla | 700 mm |
| Suchá hmotnosť | 229 kg |
| Objem palivovej nádrže | 14 l |
| Skupiny vodičských preukazov | B |
Triton Supermoto 450 História
Triton Supermoto 450 2014

20.4 k
449 cm3
236 kg
Triton Supermoto 450 2013

20.4 k
449 cm3
236 kg
Triton Supermoto 450 2012

20.4 k
449 cm3
236 kg
Triton Supermoto 450 2011

20 k
449 cm3
226 kg
Triton Supermoto 450 2010

20 k
449 cm3
229 kg
Triton Supermoto 450 2009

20 k
449 cm3
229 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Triton Supermoto 450
- Ktorý z nich je lepší? Triton Supermoto 450 alebo Beeline Bestia 5.5 Supermoto?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Triton Supermoto 450?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Triton Supermoto 450.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Triton Supermoto 450? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2010, cenová stabilita modelu Triton Supermoto 450 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV zlá. Cenový trend v prvom roku bol -11 %, -12 % v druhom roku a -7 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Triton Supermoto 450?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Triton Supermoto 450.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
















