Triton Reactor 450 2009
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Triton Reactor 450 2009
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 20 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 35 ot./min. |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Zdvihový objem | 449 cm3 |
Predné odpruženie
| Nastavenie | Predpätie |
|---|
Zadné odpruženie
| Nastavenie | Predpätie |
|---|
Predné brzdy
| Uvedenie do chodu | Hydraulický |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Dĺžka | 1825 mm |
|---|---|
| Šírka | 1230 mm |
| Výška | 1140 mm |
| Rázvor | 1255 mm |
| Výška sedadla | 800 mm |
| Suchá hmotnosť | 229 kg |
| Objem palivovej nádrže | 14 l |
| Skupiny vodičských preukazov | B |
Triton Reactor 450 História
Triton Reactor 450 2014

20.4 k
449 cm3
236 kg
Triton Reactor 450 2013

20.4 k
449 cm3
236 kg
Triton Reactor 450 2012

20.4 k
449 cm3
236 kg
Triton Reactor 450 2011

20 k
449 cm3
219 kg
Triton Reactor 450 2010

20 k
449 cm3
229 kg
Triton Reactor 450 2009

20 k
449 cm3
229 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Triton Reactor 450
- Ktorý z nich je lepší? Triton Reactor 450 alebo Kawasaki KFX 450 R?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Triton Reactor 450?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Triton Reactor 450.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Triton Reactor 450? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2009, cenová stabilita modelu Triton Reactor 450 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -2 %, -26 % v druhom roku a +10 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Triton Reactor 450?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Triton Reactor 450.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.







