Moto Morini Sport 1200 2011
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Moto Morini Sport 1200 2011
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 107 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 66 mm |
| Výkon motora | 117 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 102 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6700 ot./min. |
| Kompresný pomer | 11.8 |
| Štartér | Elektrický |
| Prevodovka | Reťaz |
| Zdvihový objem | 1187 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Značka | Marzocchi |
| Nastavenie | Predpätie, Prepruženie |
Zadné odpruženie
| Značka | Marzocchi |
|---|---|
| Nastavenie | Predpätie, Prepruženie |
Podvozok
| Typ rámu | Rúrkový |
|---|
Predné brzdy
| Piest | Štyri piesty |
|---|---|
| Značka | Brembo |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
| Značka | Brembo |
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2170 mm |
| Rázvor | 1470 mm |
| Výška sedadla | 800 mm |
| Suchá hmotnosť | 198 kg |
| Objem palivovej nádrže | 17 l |
| Maximálna rýchlosť | 200 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Moto Morini Sport 1200 História
Moto Morini Sport 1200 2010

117 k
1187 cm3
198 kg
Moto Morini Sport 1200 2009

117 k
1187 cm3
198 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Moto Morini Sport 1200
- Ktorý z nich je lepší? Moto Morini Sport 1200 alebo Moto Morini Corsaro 1200 VELOCE?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Moto Morini Sport 1200?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Moto Morini Sport 1200.
- Ako populárny je model Moto Morini Sport 1200?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Moto Morini Sport 1200.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Moto Morini Sport 1200 Obrázky
Zdroj: 1000PS









