Vespa GTS 125 ie Super 2016
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Vespa GTS 125 ie Super 2016
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 57 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 48.6 mm |
| Výkon motora | 15 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 9750 ot./min. |
| Krútiaci moment | 12 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 7500 ot./min. |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 124 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Vzpera odpruženia |
|---|
Zadné odpruženie
| Tlmič | Monoshock |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS, Protišmyková regulácia |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 12 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 12 palce |
| Dĺžka | 1930 mm |
| Šírka | 755 mm |
| Výška | 1170 mm |
| Rázvor | 1370 mm |
| Výška sedadla | 790 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 158 kg |
| Objem palivovej nádrže | 9.5 l |
| Maximálna rýchlosť | 103 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Cena Vespa GTS 125 ie Super
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Vespa GTS 125 ie Super História
Vespa GTS 125 ie Super 2020

12.2 k
124 cm3
147 kg
Vespa GTS 125 ie Super 2019

12.2 k
124 cm3
147 kg
5 559,00 €priemerná trhová cena
Vespa GTS 125 ie Super 2018

124 cm3
147 kg
5 046,00 €priemerná trhová cena
Vespa GTS 125 ie Super 2017

15 k
124 cm3
158 kg
4 433,00 €priemerná trhová cena
Vespa GTS 125 ie Super 2016

15 k
124 cm3
158 kg
3 958,00 €priemerná trhová cena
Vespa GTS 125 ie Super 2015

15 k
124 cm3
158 kg
4 746,00 €priemerná trhová cena
Vespa GTS 125 ie Super 2014

15 k
124 cm3
158 kg
3 809,00 €priemerná trhová cena
Vespa GTS 125 ie Super 2013

15 k
124 cm3
158 kg
4 388,00 €priemerná trhová cena
Vespa GTS 125 ie Super 2012

15 k
124 cm3
158 kg
3 747,00 €priemerná trhová cena
Vespa GTS 125 ie Super 2011

14 k
124 cm3
158 kg
3 723,00 €priemerná trhová cena
Vespa GTS 125 ie Super 2010

14 k
124 cm3
158 kg
3 726,00 €priemerná trhová cena
Vespa GTS 125 ie Super 2009

15 k
124 cm3
340 kg
3 305,00 €priemerná trhová cena
FAQ pneumatiky Vespa GTS 125 ie Super
Alternatívy k Vespa GTS 125 ie Super
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Vespa GTS 125 ie Super
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Vespa GTS 125 ie Super?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Vespa GTS 125 ie Super, rok výroby 2024, je 6 610 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Vespa GTS 125 ie Super alebo Honda SH125i?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Vespa GTS 125 ie Super?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť dobrá. Na trhu je k dispozícii veľa motocyklov Vespa GTS 125 ie Super.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Vespa GTS 125 ie Super? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2012, cenová stabilita modelu Vespa GTS 125 ie Super bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter normálna. Cenový trend v prvom roku bol -7 %, -4 % v druhom roku a -8 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Vespa GTS 125 ie Super?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Vespa GTS 125 ie Super. Výsledky testov tohto modelu sa veľmi často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Vespa GTS 125 ie Super Obrázky
Zdroj: 1000PS












Zobraziť viac obrázkov


















