Yamaha NEOs 4Takt 2020
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Yamaha NEOs 4Takt 2020
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 38 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 43.6 mm |
| Výkon motora | 3.13 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 3.15 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 7000 ot./min. |
| Kompresný pomer | 12 |
| Štartér | Kop |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Zapaľovanie | Tranzistor |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 49 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Kyvné rameno pohonu |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 12 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 12 palce |
| Dĺžka | 1840 mm |
| Šírka | 663 mm |
| Výška | 1125 mm |
| Rázvor | 1275 mm |
| Výška sedadla | 790 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 95 kg |
| Objem palivovej nádrže | 5.4 l |
| Skupiny vodičských preukazov | AM |
Cena Yamaha NEOs 4Takt
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Yamaha NEOs 4Takt História
Yamaha NEOs 4Takt 2021

3.13 k
49 cm3
95 kg
Yamaha NEOs 4Takt 2020

3.13 k
49 cm3
95 kg
2 203,00 €priemerná trhová cena
Yamaha NEOs 4Takt 2019

3.13 k
49 cm3
95 kg
Yamaha NEOs 4Takt 2018

3.13 k
49 cm3
95 kg
Yamaha NEOs 4Takt 2017

3.13 k
49 cm3
95 kg
Yamaha NEOs 4Takt 2016

3.13 k
49 cm3
95 kg
Yamaha NEOs 4Takt 2015

3.13 k
49 cm3
95 kg
Yamaha NEOs 4Takt 2014

3.13 k
49 cm3
95 kg
Yamaha NEOs 4Takt 2013

3.13 k
49 cm3
95 kg
Yamaha NEOs 4Takt 2012

3.13 k
49 cm3
95 kg
Yamaha NEOs 4Takt 2011

3 k
49.4 cm3
95 kg
Yamaha NEOs 4Takt 2010

3 k
49.4 cm3
95 kg
Yamaha NEOs 4Takt 2009

3 k
49.4 cm3
95 kg
FAQ pneumatiky Yamaha NEOs 4Takt
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Yamaha NEOs 4Takt
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Yamaha NEOs 4Takt?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Yamaha NEOs 4Takt, rok výroby 2016, je 2 720 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Yamaha NEOs 4Takt alebo Yamaha NEOs 50?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Yamaha NEOs 4Takt?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Yamaha NEOs 4Takt.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Yamaha NEOs 4Takt? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2009, cenová stabilita modelu Yamaha NEOs 4Takt bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +1 %, -24 % v druhom roku a +1 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Yamaha NEOs 4Takt?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Yamaha NEOs 4Takt.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Yamaha NEOs 4Takt Obrázky
Zdroj: 1000PS






















