Ducati Streetfighter S 2009
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Ducati Streetfighter S 2009
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 104 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 64.7 mm |
| Výkon motora | 155 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 9500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 115 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 9500 ot./min. |
| Kompresný pomer | 12.4 |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli, Suché |
| Valce | 2 |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | Desmodromický |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 1099 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Technológia | Povrchová úprava TiN |
| Značka | Öhlins |
Zadné odpruženie
| Značka | Öhlins |
|---|
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Rúrkový |
Predné brzdy
| Piest | Štyri piesty |
|---|---|
| Technológia | radiálny, Monoblok |
| Značka | Brembo |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1475 mm |
|---|---|
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Ducati Streetfighter S
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Ducati Streetfighter S História
Ducati Streetfighter S 2013

154 HP
1099 ccm
167 kg
Ducati Streetfighter S 2012

154 HP
1099 ccm
167 kg
15 050,00 €priemerná trhová cena
Ducati Streetfighter S 2011

154 HP
1099 ccm
167 kg
11 076,00 €priemerná trhová cena
Ducati Streetfighter S 2010

154 HP
1099 ccm
167 kg
9 574,00 €priemerná trhová cena
Ducati Streetfighter S 2009

155 HP
1099 ccm
10 615,00 €priemerná trhová cena
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Ducati Streetfighter S
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Ducati Streetfighter S?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Ducati Streetfighter S, rok výroby 2009, je 9 940 EUR s priemerným nájazdom 42 631 km.
- Ktorý z nich je lepší? Ducati Streetfighter S alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Ducati Streetfighter S?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Ducati Streetfighter S.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Ducati Streetfighter S? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2016, cenová stabilita modelu Ducati Streetfighter S bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike zlá. Cenový trend v prvom roku bol -17 %, -25 % v druhom roku a +44 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Ducati Streetfighter S?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Ducati Streetfighter S.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Ducati Streetfighter S Obrázky
Zdroj: 1000PS

























