KTM 990 Supermoto T 2009
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie KTM 990 Supermoto T 2009
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 101 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 62.4 mm |
| Výkon motora | 116 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 9000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 97 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 7000 ot./min. |
| Kompresný pomer | 11.5 |
| Štartér | Elektrický |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 999 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Značka | WP |
Zadné odpruženie
| Značka | WP |
|---|
Podvozok
| Rám | Chróm-molybdén |
|---|---|
| Typ rámu | Rúrkový |
Predné brzdy
| Piest | Štyri piesty |
|---|---|
| Uchytenie tlmičov | Pevný strmeň |
| Technológia | radiálny |
| Značka | Brembo |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
| Značka | Brembo |
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
|---|---|
| Rázvor | 1510 mm |
| Výška sedadla | 855 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 196 kg |
| Objem palivovej nádrže | 19 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena KTM 990 Supermoto T
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
KTM 990 Supermoto T História
KTM 990 Supermoto T 2013

116 HP
999 ccm
197 kg
7 727,00 €priemerná trhová cena
KTM 990 Supermoto T 2012

116 HP
999 ccm
197 kg
7 496,00 €priemerná trhová cena
KTM 990 Supermoto T 2011

115 HP
999 ccm
197 kg
6 303,00 €priemerná trhová cena
KTM 990 Supermoto T 2010

115 HP
999 ccm
191 kg
5 820,00 €priemerná trhová cena
KTM 990 Supermoto T 2009

116 HP
999 ccm
196 kg
6 204,00 €priemerná trhová cena
Alternatívy k KTM 990 Supermoto T
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) KTM 990 Supermoto T
- Aká je aktuálna trhová cena modelu KTM 990 Supermoto T?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu KTM 990 Supermoto T, rok výroby 2013, je 8 120 EUR s priemerným nájazdom 21 232 km.
- Ktorý z nich je lepší? KTM 990 Supermoto T alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu KTM 990 Supermoto T?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supermoto je dostupnosť dobrá. Na trhu je k dispozícii veľa motocyklov KTM 990 Supermoto T.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla KTM 990 Supermoto T? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2013, cenová stabilita modelu KTM 990 Supermoto T bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supermoto normálna. Cenový trend v prvom roku bol -8 %, -9 % v druhom roku a -11 % v treťom roku.
- Ako populárny je model KTM 990 Supermoto T?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli KTM 990 Supermoto T. Výsledky testov tohto modelu sa často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
KTM 990 Supermoto T Obrázky
Zdroj: 1000PS


Zobraziť viac obrázkov


























