KTM 1190 RC8 R 2009
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
KTM 1190 RC8 R 2009 Skúsenosti a hodnotenia odborníkov
nastynils
Prednosti si užijete nielen v daždi; skvelá jazdná pozícia a vysoká úroven jazdného komfortu - okrem vibrácií. Tu sa však nové R stalo o nieco tichším, inžinieri starostlivo zapracovali na klukovom hriadeli a RC8 R teraz ovela menej brní v rukách.

Kľúčové špecifikácie KTM 1190 RC8 R 2009
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 105 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 69 mm |
| Výkon motora | 165 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 10250 ot./min. |
| Krútiaci moment | 123 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 8000 ot./min. |
| Kompresný pomer | 13.5 |
| Štartér | Elektrický |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 1195 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Značka | WP |
Zadné odpruženie
| Značka | WP |
|---|
Podvozok
| Rám | Chróm-molybdén |
|---|---|
| Typ rámu | Rúrkový |
Predné brzdy
| Piest | Štyri piesty |
|---|---|
| Uchytenie tlmičov | Pevný strmeň |
| Technológia | radiálny |
| Značka | Brembo |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
| Uchytenie tlmičov | Pevný strmeň |
| Značka | Brembo |
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
|---|---|
| Rázvor | 1425 mm |
| Výška sedadla | 805 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 182 kg |
| Objem palivovej nádrže | 16.5 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena KTM 1190 RC8 R
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
KTM 1190 RC8 R História
KTM 1190 RC8 R 2015

175 HP
1195 ccm
184 kg
KTM 1190 RC8 R 2014

175 HP
1195 ccm
184 kg
13 805,00 €priemerná trhová cena
KTM 1190 RC8 R 2013

175 HP
1195 ccm
184 kg
14 706,00 €priemerná trhová cena
KTM 1190 RC8 R 2012

175 HP
1195 ccm
184 kg
16 510,00 €priemerná trhová cena
KTM 1190 RC8 R 2011

169 HP
1195 ccm
182 kg
12 348,00 €priemerná trhová cena
KTM 1190 RC8 R 2010

169 HP
1195 ccm
182 kg
9 199,00 €priemerná trhová cena
KTM 1190 RC8 R 2009

165 HP
1195 ccm
182 kg
Alternatívy k KTM 1190 RC8 R
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) KTM 1190 RC8 R
- Aká je aktuálna trhová cena modelu KTM 1190 RC8 R?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu KTM 1190 RC8 R, rok výroby 2015, je 16 100 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? KTM 1190 RC8 R alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu KTM 1190 RC8 R?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supersport je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov KTM 1190 RC8 R.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla KTM 1190 RC8 R? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2014, cenová stabilita modelu KTM 1190 RC8 R bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supersport normálna. Cenový trend v prvom roku bol -3 %, +5 % v druhom roku a -15 % v treťom roku.
- Ako populárny je model KTM 1190 RC8 R?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli KTM 1190 RC8 R. Výsledky testov tohto modelu sa často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
KTM 1190 RC8 R Obrázky
Zdroj: 1000PS

Zobraziť viac obrázkov




























