Suzuki Intruder C800C
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Suzuki Intruder C800C 2017
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 83 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 74.4 mm |
| Výkon motora | 39 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 69 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 3200 ot./min. |
| Kompresný pomer | 9.4 |
| Prevodovka | kardan |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Zdvihový objem | 805 cm3 |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá kolíska |
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 130 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 16 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 170 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 15 palce |
| Dĺžka | 2500 mm |
| Šírka | 955 mm |
| Výška | 1110 mm |
| Rázvor | 1655 mm |
| Výška sedadla | 700 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 277 kg |
| Objem palivovej nádrže | 15.5 l |
| Maximálna rýchlosť | 160 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Cena Suzuki Intruder C800C
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Suzuki Intruder C800C História
Suzuki Intruder C800C 2016

39 k
805 cm3
277 kg
Suzuki Intruder C800C 2015

39 k
805 cm3
277 kg
7 681,00 €priemerná trhová cena
Suzuki Intruder C800C 2014

39 k
805 cm3
277 kg
Suzuki Intruder C800C 2013

39 k
805 cm3
277 kg
Suzuki Intruder C800C 2012

39 k
805 cm3
277 kg
Suzuki Intruder C800C 2011

39 k
805 cm3
277 kg
Suzuki Intruder C800C 2010

53 k
805 cm3
277 kg
Suzuki Intruder C800C 2009

39 k
805 cm3
277 kg
FAQ pneumatiky Suzuki Intruder C800C
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Tourer a cruiser
Vysoký kilometrový výkon a skvelý vzhľad sú veľmi dôležité, rovnako vítaná je aj priľnavosť na mokrom povrchu. Dôraz sa kladie na cestovnú vhodnosť a menej na športový charakter.
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Suzuki Intruder C800C
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Suzuki Intruder C800C?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Suzuki Intruder C800C, rok výroby 2013, je 7 930 EUR s priemerným nájazdom 1 300 km.
- Ktorý z nich je lepší? Suzuki Intruder C800C alebo Suzuki VL 800 Volusia?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Suzuki Intruder C800C?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Suzuki Intruder C800C.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Suzuki Intruder C800C? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2010, cenová stabilita modelu Suzuki Intruder C800C bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol -22 %, -2 % v druhom roku a -1 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Suzuki Intruder C800C?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Suzuki Intruder C800C.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Suzuki Intruder C800C Obrázky
Zdroj: 1000PS
























