Triumph Bonneville SE 2009
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Triumph Bonneville SE 2009
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový s 270° kľukovým hriadeľom |
|---|---|
| Vŕtanie | 90 mm |
| Zdvih piestu | 68 mm |
| Výkon motora | 67 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 69 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5800 ot./min. |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Ventily | DOHC |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 865 cm3 |
Predné odpruženie
| Značka | Kayaba |
|---|
Zadné odpruženie
| Tlmič | Dual Shock |
|---|---|
| Značka | Kayaba |
Podvozok
| Typ rámu | Dvojitá rúrka |
|---|
Predné brzdy
| Piest | Dva piesty |
|---|---|
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
| Značka | Nissin |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
| Značka | Nissin |
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2144 mm |
| Šírka | 748 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Rázvor | 1454 mm |
| Výška sedadla | 751 mm |
| Suchá hmotnosť | 200 kg |
| Objem palivovej nádrže | 16 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Triumph Bonneville SE História
Triumph Bonneville SE 2014

68 k
865 cm3
225 kg
Triumph Bonneville SE 2012

67 k
865 cm3
225 kg
Triumph Bonneville SE 2011

67 k
865 cm3
225 kg
Triumph Bonneville SE 2010

67 k
865 cm3
203 kg
Triumph Bonneville SE 2009

67 k
865 cm3
200 kg
Alternatívy k Triumph Bonneville SE
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Triumph Bonneville SE
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Triumph Bonneville SE?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Triumph Bonneville SE, rok výroby 2012, je 6 410 EUR s priemerným nájazdom 13 327 km.
- Ktorý z nich je lepší? Triumph Bonneville SE alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Triumph Bonneville SE?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Triumph Bonneville SE.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Triumph Bonneville SE? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2013, cenová stabilita modelu Triumph Bonneville SE bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +20 %, -12 % v druhom roku a -2 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Triumph Bonneville SE?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Triumph Bonneville SE. Výsledky testov tohto modelu sa málokedy čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Triumph Bonneville SE Obrázky
Zdroj: 1000PS


Zobraziť viac obrázkov
















