BMW K 1300 GT 2010
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie BMW K 1300 GT 2010
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový |
|---|---|
| Vŕtanie | 80 mm |
| Zdvih piestu | 64.3 mm |
| Výkon motora | 160 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 9000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 135 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 8000 ot./min. |
| Kompresný pomer | 13 |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Prevodovka | kardan |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 4 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Mazanie | Suchá kľuková skriňa |
| Zdvihový objem | 1293 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Vzpera odpruženia |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Jednoduché výkyvné rameno |
|---|
Podvozok
| Rám | Hliník |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá rúrka |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Piest | Štyri piesty |
| Uchytenie tlmičov | Pevný strmeň |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Šírka zadnej pneumatiky | 180 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 55 % |
| Dĺžka | 2318 mm |
| Šírka | 965 mm |
| Výška | 1438 mm |
| Rázvor | 1572 mm |
| Výška sedadla | 820 mm |
| Suchá hmotnosť | 255 kg |
| Pohotovostná hmotnosť | 288 kg |
| Objem palivovej nádrže | 24 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena BMW K 1300 GT
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
BMW K 1300 GT História
BMW K 1300 GT 2011

160 HP
1293 ccm
255 kg
BMW K 1300 GT 2010

160 HP
1293 ccm
255 kg
8 084,00 €priemerná trhová cena
BMW K 1300 GT 2009

160 HP
1293 ccm
255 kg
8 311,00 €priemerná trhová cena
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) BMW K 1300 GT
- Aká je aktuálna trhová cena modelu BMW K 1300 GT?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu BMW K 1300 GT, rok výroby 2010, je 9 480 EUR s priemerným nájazdom 47 730 km.
- Ktorý z nich je lepší? BMW K 1300 GT alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu BMW K 1300 GT?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Touring je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov BMW K 1300 GT.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla BMW K 1300 GT? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2011, cenová stabilita modelu BMW K 1300 GT bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Touring normálna. Cenový trend v prvom roku bol -9 %, -20 % v druhom roku a -2 % v treťom roku.
- Ako populárny je model BMW K 1300 GT?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli BMW K 1300 GT. Výsledky testov tohto modelu sa menej často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
BMW K 1300 GT Obrázky
Zdroj: 1000PS


























