BMW K 1300 R 2009
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
BMW K 1300 R 2009 Skúsenosti a hodnotenia odborníkov
nastynils
Otvoríte plynovú rukovät, K sa tlací dopredu a potom, ked si na iných motorkách urobíte krátku prestávku, jednoducho necháte plynovú rukovät plne otvorenú a zaradíte další prevodový stupen. Skutocný skvost na nárocné preteky.

Kľúčové špecifikácie BMW K 1300 R 2009
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový |
|---|---|
| Vŕtanie | 80 mm |
| Zdvih piestu | 64.3 mm |
| Výkon motora | 173 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 9250 ot./min. |
| Krútiaci moment | 140 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 8250 ot./min. |
| Kompresný pomer | 13 |
| Štartér | Elektrický |
| Prevodovka | kardan |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Zdvihový objem | 1293 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Vzpera odpruženia |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Paralever |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Piest | Štyri piesty |
| Uchytenie tlmičov | Pevný strmeň |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2228 mm |
| Šírka | 856 mm |
| Výška | 1095 mm |
| Rázvor | 1585 mm |
| Výška sedadla | 820 mm |
| Suchá hmotnosť | 217 kg |
| Objem palivovej nádrže | 19 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena BMW K 1300 R
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
BMW K 1300 R História
BMW K 1300 R 2016

172 HP
1293 ccm
217 kg
BMW K 1300 R 2015

172 HP
1293 ccm
217 kg
BMW K 1300 R 2014

172 HP
1293 ccm
217 kg
BMW K 1300 R 2013

172 HP
1293 ccm
217 kg
BMW K 1300 R 2012

172 HP
1293 ccm
217 kg
11 856,00 €priemerná trhová cena
BMW K 1300 R 2011

172 HP
1293 ccm
217 kg
8 003,00 €priemerná trhová cena
BMW K 1300 R 2010

172 HP
1293 ccm
217 kg
7 742,00 €priemerná trhová cena
BMW K 1300 R 2009

173 HP
1293 ccm
217 kg
7 844,00 €priemerná trhová cena
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) BMW K 1300 R
- Aká je aktuálna trhová cena modelu BMW K 1300 R?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu BMW K 1300 R, rok výroby 2012, je 12 070 EUR s priemerným nájazdom 16 407 km.
- Ktorý z nich je lepší? BMW K 1300 R alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu BMW K 1300 R?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov BMW K 1300 R.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla BMW K 1300 R? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2013, cenová stabilita modelu BMW K 1300 R bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike zlá. Cenový trend v prvom roku bol -8 %, -5 % v druhom roku a -1 % v treťom roku.
- Ako populárny je model BMW K 1300 R?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli BMW K 1300 R. Výsledky testov tohto modelu sa priemerne často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
BMW K 1300 R Obrázky
Zdroj: 1000PS


Zobraziť viac obrázkov


























