Yamaha WR125R 2026
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Yamaha WR125R 2026 Skúsenosti a hodnotenia odborníkov
FunkyFrankee
Yamaha WR 125R je najvšestrannejšia 125-ka, na ktorej sme v poslednom case jazdili. S prehladom zvláda mesto aj terén, ale na vidieckej ceste musíte poznat jej limity. Motor VVA prekvapí tlakom odspodu a otácavou silou na vrchole. Za 4 990 frankov dostanete japonský motocykel so skutocnou podstatou. Ak hladáte enduro A1, ktoré dokáže viac ako len previezt sa z bodu A do bodu B, toto je motocykel pre vás.

Kľúčové špecifikácie Yamaha WR125R 2026
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový |
|---|---|
| Vŕtanie | 52 mm |
| Zdvih piestu | 58.7 mm |
| Výkon motora | 14.5 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 10000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 11.3 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6500 ot./min. |
| Kompresný pomer | 11.2 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Zapaľovanie | Tranzistor |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 125 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Značka | Kayaba |
| Priemer | 41 mm |
| Zdvih | 215 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
| Uchytenie tlmičov | Ťahadlo |
| Značka | Kayaba |
| Zdvih | 187 mm |
| Materiál | Hliník |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Jednoduchá kolíska |
| Uhol sklonu | 28.2 stupne |
| Závlek kolesa | 117 mm |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 267 mm |
| Piest | Dva piesty |
| Uvedenie do chodu | Hydraulický |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 220 mm |
| Piest | Jeden piest |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS, Riadenie motora, Variabilné časovanie ventilov |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 21 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 18 palce |
| Dĺžka | 2160 mm |
| Šírka | 840 mm |
| Výška | 1195 mm |
| Rázvor | 1430 mm |
| Výška sedadla | 875 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 138 kg |
| Objem palivovej nádrže | 8.1 l |
| Dojazd | 320 km |
| Kombinované emisie CO2 | 55 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 2.3 l/100 km |
| Svetlá výška | 240 mm |
Vybavenie
| Vybavenie | LED svetlomety, Konektivita, Osvetlenie |
|---|
Cena Yamaha WR125R
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Yamaha WR125R História
Yamaha WR125R 2017

15 k
124.7 cm3
133 kg
Yamaha WR125R 2016

15 k
124.7 cm3
133 kg
4 181,00 €priemerná trhová cena
Yamaha WR125R 2015

15 k
124.7 cm3
133 kg
2 715,00 €priemerná trhová cena
Yamaha WR125R 2014

15 k
124.7 cm3
133 kg
Yamaha WR125R 2013

15 k
124.7 cm3
133 kg
Yamaha WR125R 2012

15 k
124.7 cm3
133 kg
Yamaha WR125R 2011

15 k
124.7 cm3
133 kg
Yamaha WR125R 2010

15 k
124.7 cm3
133 kg
Yamaha WR125R 2009

15 k
124.7 cm3
133 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Yamaha WR125R
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Yamaha WR125R?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Yamaha WR125R, rok výroby 2026, je 12 550 EUR s priemerným nájazdom 16 km.
- Ktorý z nich je lepší? Yamaha WR125R alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Yamaha WR125R?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle je dostupnosť veľmi dobrá. Na trhu je k dispozícii veľmi veľa motocyklov Yamaha WR125R.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Yamaha WR125R? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2017, cenová stabilita modelu Yamaha WR125R bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle zlá. Cenový trend v prvom roku bol -15 % a +18 % v druhom roku.
- Ako populárny je model Yamaha WR125R?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Yamaha WR125R. Výsledky testov tohto modelu sa málokedy čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Yamaha WR125R Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobraziť viac obrázkov
















