Aprilia SX 125 2020
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Aprilia SX 125 2020
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 54 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 54.5 mm |
| Výkon motora | 15 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8250 ot./min. |
| Krútiaci moment | 12.2 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 8000 ot./min. |
| Štartér | Kop |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 125 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|
Zadné odpruženie
| Tlmič | Monoshock |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Jeden piest |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 150 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2188 mm |
| Šírka | 840 mm |
| Rázvor | 1480 mm |
| Výška sedadla | 870 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 125 kg |
| Objem palivovej nádrže | 10 l |
| Maximálna rýchlosť | 115 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Najnovšie články 1000PS o Aprilia SX 125
Cena Aprilia SX 125
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Aprilia SX 125 História
Aprilia SX 125 2026

15 k
124.2 cm3
136 kg
Aprilia SX 125 2025

15 k
124.2 cm3
134 kg
4 212,00 €priemerná trhová cena
Aprilia SX 125 2024

15 k
124.2 cm3
134 kg
4 290,00 €priemerná trhová cena
Aprilia SX 125 2023

15 k
124.2 cm3
134 kg
4 002,00 €priemerná trhová cena
Aprilia SX 125 2022

15 k
124.2 cm3
134 kg
3 440,00 €priemerná trhová cena
Aprilia SX 125 2021

15 k
124 cm3
134 kg
3 150,00 €priemerná trhová cena
Aprilia SX 125 2020

15 k
125 cm3
125 kg
4 038,00 €priemerná trhová cena
Aprilia SX 125 2019

15 k
125 cm3
125 kg
3 562,00 €priemerná trhová cena
Aprilia SX 125 2018

15 k
125 cm3
125 kg
3 076,00 €priemerná trhová cena
Aprilia SX 125 2013

15 k
125 cm3
125 kg
Aprilia SX 125 2012

15 k
125 cm3
125 kg
Aprilia SX 125 2011

15 k
125 cm3
125 kg
Aprilia SX 125 2010

15 k
125 cm3
125 kg
6 308,00 €priemerná trhová cena
Aprilia SX 125 2009
Aprilia SX 125 2009
124.8 cm3
115 kg
FAQ pneumatiky Aprilia SX 125
Alternatívy k Aprilia SX 125
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Aprilia SX 125
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Aprilia SX 125?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Aprilia SX 125, rok výroby 2025, je 4 490 EUR s priemerným nájazdom 77 km.
- Ktorý z nich je lepší? Aprilia SX 125 alebo SWM SM 125 R?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Aprilia SX 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supermoto je dostupnosť veľmi dobrá. Na trhu je k dispozícii veľmi veľa motocyklov Aprilia SX 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Aprilia SX 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2018, cenová stabilita modelu Aprilia SX 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supermoto dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -4 %, -13 % v druhom roku a -6 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Aprilia SX 125?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Aprilia SX 125. Výsledky testov tohto modelu sa priemerne často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Aprilia SX 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS

Zobraziť viac obrázkov



















