Hyosung GV 650i 2015
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Hyosung GV 650i 2015
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 81.5 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 62 mm |
| Výkon motora | 74.1 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 9000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 62.1 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 7500 ot./min. |
| Kompresný pomer | 11.6 |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Prevodovka | Remeň |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 647 cm3 |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 18 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 180 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 55 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2330 mm |
| Šírka | 840 mm |
| Výška | 1150 mm |
| Rázvor | 1670 mm |
| Výška sedadla | 705 mm |
| Suchá hmotnosť | 239 kg |
| Objem palivovej nádrže | 16 l |
| Maximálna rýchlosť | 195 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Hyosung GV 650i História
Hyosung GV 650i 2018

74.1 k
647 cm3
239 kg
Hyosung GV 650i 2017

74.1 k
647 cm3
239 kg
Hyosung GV 650i 2016

74.1 k
647 cm3
239 kg
Hyosung GV 650i 2015

74.1 k
647 cm3
239 kg
Hyosung GV 650i 2014

74.1 k
647 cm3
239 kg
Hyosung GV 650i 2013

74.37 k
647 cm3
230 kg
Hyosung GV 650i 2012

74.37 k
647 cm3
230 kg
Hyosung GV 650i 2009

80 k
647 cm3
410 kg
FAQ pneumatiky Hyosung GV 650i
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Tourer a cruiser
Vysoký kilometrový výkon a skvelý vzhľad sú veľmi dôležité, rovnako vítaná je aj priľnavosť na mokrom povrchu. Dôraz sa kladie na cestovnú vhodnosť a menej na športový charakter.
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Hyosung GV 650i
- Ktorý z nich je lepší? Hyosung GV 650i alebo Kawasaki VN 900 Custom?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Hyosung GV 650i?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Hyosung GV 650i.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Hyosung GV 650i? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2016, cenová stabilita modelu Hyosung GV 650i bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser zlá. Cenový trend v prvom roku bol -9 %.
- Ako populárny je model Hyosung GV 650i?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Hyosung GV 650i.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Hyosung GV 650i Obrázky
Zdroj: 1000PS





























